2726
عنوان

تشخیص فاصله در رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 25138 بازدید | 39 پست
شما چندوقته رانندگی میکنید

من تقریبا ۲ساله. روزی ۱۲۰ کیلومتر هم رانندگی کردم تو جاده. ولی خوب خیلی بهتر شدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ممنون از راهنمایی تون ❤

دلگرمی گرفتم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

سلام، به نظرم فقط تجربیه، باید اندازه های ماشینت رو بشناسی، من اوایل و هنوز وقتی خیلی شلوغه در یکی از باندهای آخر رانندگی میکنم، سعی میکنم باندهای وسط نباشم تا خیالم حداقل از یک طرفم راحت باشه، برای اینکه اندازه های ماشینت رو بدونی هم بهتره وقتاییکه خیابون خلوته یا توی پارکینگ های بزرگ مثل پارکینگ هایپر وقتی شلوغ نیست تمرین کنی، اینکه تخمین فاصله ها از کنار و پشت و جلوی ماشین بزنی و پیاده بشی و نگاه کنی چقدر تخمینت درست بوده، ببخشید طولانی شد😅

2728
باورتون میشه امروز قبول شدم 😎

مبارکه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
باورتون میشه امروز قبول شدم 😎

مبارکههههههه❤❤❤❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

عزیزم چندبار رانندگی کنی قلقه همه چی میاد دستت

منم اینطوری بودم

برو جلو وقتی شک داشتی میمالی یا نه

خودتو کامل بده جلو که کاپوتو ببینی اونوقت اگردیدی فاصله هست برومطمئن باش نمیمالی

من اوایل همین کارو میکردم الان دیگه قلقش اومد دستم

عادت میکنی نگران نباش

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
من تقریبا ۲ساله. روزی ۱۲۰ کیلومتر هم رانندگی کردم تو جاده. ولی خوب خیلی بهتر شدم

من ۷_۸ ماهه 

وقتی میخوای سبقت بگیری اگه چراغای جلوی ماشینی رو که تو لاین بغلته میبینی معنیش اینه که جا داری.  

وقتی میخوای بایستی چرخای ماشین جلویی رو که ببینی معنیش اینه که فاصله ت باهاش خوبه.  

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
واقعا؟؟؟ من کرج هستم 

چی بگم والا

ظاهرا که واقعیته

وقتی همه ماشینا کم مونده از رو هم رد بشن

دیگه وقت اینکه فکر کنی آیا شما ردی یا نه نیست

فقط باید رفت!

البته تا وقتی فرهنگ و قانون رانندگی زیر صفره

در غیر این صورت بین خطوط که رانندگی کنی و تا پلاک ماشین جلویی رو دیدی بایستی

نمیمالی به هیچ ماشینی

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

یه خاطره تعریف کنم براتون 

میخواستم ازیه کوچه رد بشم که دیدم یه مکانیک رفته زیر ماشین ،پاهاشم بیرون از ماشین بود

یه پرایدم درست روبروی این مکانیکه بود 

نمیدونید با چ استرسی رد شدم 

گفتم الان پای یارو خورد میکنم و رد میشم 

ولی دیدم فاصله ام باهاش مناسب بود و کامل رد شدم

ولی خیلی وضعیت پرازاسترسی بود 😂😂😂😂

بچه ها ممنون که برام وقت گذاشتین 

دوستان نکات خوبی رو یادم دادن،که حتما استفاده میکنم 

الهی همیشه بی خطر رانندگی کنید ❤

سپاس از حضور تک تک تون 🙏

من ۷_۸ ماهه 

نگران نباشین خیلی زود این استرسم کم میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706