2726
عنوان

تشخیص فاصله در رانندگی

25158 بازدید | 39 پست

سلام به همگی 

بچه ها من یه مشکلی که تو رانندگی دارم اینه که

رعایت فاصله با ماشینای درحال حرکت 

یا مثلا ردشدن از بین دوتا ماشین،یا تو ترافیک که چهار طرفت ماشینه هنوز نمیدونم چ فاصله ای مناسبه؟

هنوز نمیدونم اگه خیابون باز بشه برام 

میتونم از بین دوتا ماشین رد بشم یا نه ممکنه بماله 

کسی اوایل رانندگی این حس ها رو تجربه کرده 

چ جوری باید بفهمم که میتونم رد بشم یا نه 🤔

راهکارتون چیه؟

هرکس تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه 🌷

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

منم همین مشکلات رو دارم☹☹☹☹☹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بايد تمرين كني كم كم اندازه ماشين مياد دستت و ميتوني به راحتي رانندگي كني  

یعنی با تمرین دستم میاد 

تورانندگی کلا ریلکسم اما این مسیله برام دلهره آوره 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2728
یعنی با تمرین دستم میاد  خیلی این مسیله برام دلهره آوره

من دلهره ام کمتر شده. ولی هنوز فاصله رو نمی تونم بفهمم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

شماهم اوایل این حس ها رو تجربه کردین 

اگر  تهران رانندگی میکنی

فقططط رد شو بروووو مطمین باش جا هست واست

دیدم که میگما 

یه وقتا تصورشم نمیکنی اما باور کن نمیمالی و به راحتی رد میشی  

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
من دلهره ام کمتر شده. ولی هنوز فاصله رو نمی تونم بفهمم

شما چندوقته رانندگی میکنید

اگر  تهران رانندگی میکنی فقططط رد شو بروووو مطمین باش جا هست واست دیدم که میگما  یه وقت ...

واقعا؟؟؟

من کرج هستم 

تمرین کن 

زیاد بشین پشت ماشین 

و اینکه فاصله  سمت خودتو با ماشین بغلی تنظیم کن بعد رد بشو اونور دیگه تنظیم نمیخواد 

البته نه اینکه بمالی بری 

اول مطمعن شو وسط اندازس یا نه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706