1421
1411
عنوان

تشخیص فاصله در رانندگی

1465 بازدید | 29 پست

سلام به همگی 

بچه ها من یه مشکلی که تو رانندگی دارم اینه که

رعایت فاصله با ماشینای درحال حرکت 

یا مثلا ردشدن از بین دوتا ماشین،یا تو ترافیک که چهار طرفت ماشینه هنوز نمیدونم چ فاصله ای مناسبه؟

هنوز نمیدونم اگه خیابون باز بشه برام 

میتونم از بین دوتا ماشین رد بشم یا نه ممکنه بماله 

کسی اوایل رانندگی این حس ها رو تجربه کرده 

چ جوری باید بفهمم که میتونم رد بشم یا نه 🤔

راهکارتون چیه؟

هرکس تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه 🌷

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم،برآورده شدن حاجتم واینکه یه دختربچه خیلی محتاج دعای شماست ازته دلتون دعا کنیدو ۳ تا صلوات مهمونم کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤(تو تاپیک های دعا،هرکسیو لایک کردم براش صلوات میفرستم تا ان شالله به حاجتش برسه وازته دل خوشحال بشه)
بايد تمرين كني كم كم اندازه ماشين مياد دستت و ميتوني به راحتي رانندگي كني  

یعنی با تمرین دستم میاد 

تورانندگی کلا ریلکسم اما این مسیله برام دلهره آوره 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم،برآورده شدن حاجتم واینکه یه دختربچه خیلی محتاج دعای شماست ازته دلتون دعا کنیدو ۳ تا صلوات مهمونم کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤(تو تاپیک های دعا،هرکسیو لایک کردم براش صلوات میفرستم تا ان شالله به حاجتش برسه وازته دل خوشحال بشه)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

کم کم دستت میاد نگران نباش

فرمول خاصی نداره 

مهارت هست دیگه اینا 

از خدا میخوام اگر روزی لایق مادر شدن بودم و مادر شدم، بچه ام دختر باشه😍چون با دنیا دخترونه بزرگ شدم و میدونم یه دختر چه نیاز هایی داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد، تمام کمبود هایی که وقتی خودم بچه بودم و دختر بودم و داشتم رو براش جبران میکنم 💜انقدر باهاش دوست میشم که اگر کسی اذیتش کرد راحت بیاد بهم بگه و از من نترسه 🤗کمکش میکنم اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه حامی و همراهش هستم 😍🌺💞

شماهم اوایل این حس ها رو تجربه کردین 

اگر  تهران رانندگی میکنی

فقططط رد شو بروووو مطمین باش جا هست واست

دیدم که میگما 

یه وقتا تصورشم نمیکنی اما باور کن نمیمالی و به راحتی رد میشی  

در انتظار فرصت عمری تباه کردم؛ فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
1394
من دلهره ام کمتر شده. ولی هنوز فاصله رو نمی تونم بفهمم

شما چندوقته رانندگی میکنید

اگر  تهران رانندگی میکنی فقططط رد شو بروووو مطمین باش جا هست واست دیدم که میگما  یه وقت ...

واقعا؟؟؟

من کرج هستم 

تمرین کن 

زیاد بشین پشت ماشین 

و اینکه فاصله  سمت خودتو با ماشین بغلی تنظیم کن بعد رد بشو اونور دیگه تنظیم نمیخواد 

البته نه اینکه بمالی بری 

اول مطمعن شو وسط اندازس یا نه 

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
1427

بچه ها ممنون از راهنمایی تون ❤

دلگرمی گرفتم 

سلام، به نظرم فقط تجربیه، باید اندازه های ماشینت رو بشناسی، من اوایل و هنوز وقتی خیلی شلوغه در یکی از باندهای آخر رانندگی میکنم، سعی میکنم باندهای وسط نباشم تا خیالم حداقل از یک طرفم راحت باشه، برای اینکه اندازه های ماشینت رو بدونی هم بهتره وقتاییکه خیابون خلوته یا توی پارکینگ های بزرگ مثل پارکینگ هایپر وقتی شلوغ نیست تمرین کنی، اینکه تخمین فاصله ها از کنار و پشت و جلوی ماشین بزنی و پیاده بشی و نگاه کنی چقدر تخمینت درست بوده، ببخشید طولانی شد😅

1331