2410
2553
عنوان

پیج لباس

163 بازدید | 7 پست

اگر میشناسید معرفی کنید فقط لطفا لباساش شیک باشه باتشکر فراوان 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ معرفی کردن بمن هم بگو مرسی 

باشه ولی میتونی تاپیک ذخیره کنی هر وقت تونستی بیای ببینی

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
2720
تو اینستا ؟

اره عزیزم ولی حالا اگر تلگرامم باشهاشکال نداره

سلام عزیزم

ما پوشاک زنانه میفروشیم

شومیز/بلوز/دامن/روسری/شال/اکسسوری

هم فروش حضوری داریم هم نتی

هم کانال تلگرام  داریم

هم پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

gallery_charghad1@

پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/p/B_UqnuIH2wv/?igshid=nldhrfnzr76s 

خوشحال میشیم به پیجمون سر بزنید😍

صفحه ی ما را در اینستاگرام‌دنبال کنید😊https://www.instagram.com/p/B3T2YM8ndox/?igshid=ys0qmt8ogw6u
سلام عزیزم ما پوشاک زنانه میفروشیم شومیز/بلوز/دامن/روسری/شال/اکسسوری هم فروش حضوری داریم هم نتی ...

چند تا فالور داری؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2714