2733
2734

سلام من تحت نظر دکترم برای بارداری و بچه دومم هست یه دختر سه ساله دارم قرار بود روز 13 سونو بدم و آمپول بزنم و روز 14 اقدام کنم اما روز ده پری ناخواسته نزدیکی بدون جلوگیری داشتم دوره پرییود امم 30 روزه هست چقد  امکان بارداری هست؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

لطفا هر کی تجربه و اطلاع داره بگه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

کسی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روز هشتم دهم یازدهم پریودم نزدیکی داشتم و باردار شدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
من روز هشتم دهم یازدهم پریودم نزدیکی داشتم و باردار شدم

دوره ها چند رو ست؟ 

دوره ها چند رو ست؟ 

نمیدونم ببین مثلا این ماه ۲۸پری میشدم ماه بعد دو یا سه روز جلوتر مثلا۲۵

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
نمیدونم ببین مثلا این ماه ۲۸پری میشدم ماه بعد دو یا سه روز جلوتر مثلا۲۵

اوکی دوره هات کمتره