2737
2734
عنوان

خواهرشوهر فوق حسود

434 بازدید | 29 پست

سلام خانما من ی خواهرشوهردارم ک فوق حسوده و چشم دیدن خوشی کسی رو تداره تمام فامیل میدونن وباش کم‌رفت امد میکنن ودمدمی مزاجه خلاصه شوهرمن باپسرعمش مدتی قهر بودن حالا یبار شوهر اون میخاست اشتی بده ولی پاپیش نذاشت تاپریشبا ک یکی دیگه ازفامیلا اشتیشون دادن وهمدیگرو دعوت کردیم‌حالا ازبقیه شنیدم ک خواهرشوهرم داره ازحسادت میترکه

خب چه کاری از دست ما برمیاد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد من‌گفتم‌عب نداره خب چ فرق داره کی وساطت کرده باشه باید خوشحال باشه ما اشتی کردیم با اونا حالا عصر میبینم ی کفش ک یکماه پیش چون خریدم تنگ بود بهش نصف قیمت دادم رو داده ب بچش پس داده حتی توپلاستیکم‌نذاشته بود بجان بچم من گفتم اشکال نداره وگرفتم ازبچش

2738
بعد من‌گفتم‌عب نداره خب چ فرق داره کی وساطت کرده باشه باید خوشحال باشه ما اشتی کردیم با اونا حالا عص ...

خوبه چشم دیدن همو ندارید به هم‌مهمونی میدید و معامله هم میکنید 

من عاشق خواهر شوهرم هستم سالی یبار هم خونه هم نمیریم ارتباطتون را درست کتید دلیل نداره همش تو حلق هم باشید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بنظرتون چ رفتاری باش بکنم میدونم ک ببینه مارو توکوچه هم‌روش میکنه اونور میخام بیشتر بسوزونمش و پاش افتاد بگم‌ چرا انقد ازخوشی دیگران همیشه ناراحت ودرعذابی

ناراحتی بفرما بیرون شما ممنون

چه طرز حرف زدنه خودت دست کمی از خواهرشوهرت نداری لااقل ادب و رعایت کن 😐

شما تازه واردها بعضی رفتارتون  تاسف برانگیزه 

متاسفم 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706