2726
عنوان

اونایی که بچه دارن بیان سوال دارم

166 بازدید | 30 پست

بچه ها من رفتم برای نینیم لباس بگیرم 

فروشنده گفت سایز صفر تا سه ماهگی نینی به کار میاد

اما من احساس کردم نهایتش تا ۱ ماهگی بتونم تنش کنم.. 

ولی ایشون رو حرف خودش اصرار داشت

شماها که تجربه دارید نظرتونو بگید 

و اینکه صفر چند دست بگیرم 

ممنون♥️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صفر یه دست بیشتر نگیر . فوووقش دو دست

تا چند ماهگی تنش میشه سایز صفر؟

زیاد نیست درسته؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من فقط صفرو دوهفته ی اول تونستم بپوشم بهش تنگ شد

البته بستگی به جثه ی بچه داره به ریزو درشتیش کوتاهو بلندیش 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بستگی ب جثه نی نی داره من هنوز استفاده میکنم دو ماهشه دخترم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

نه بابا فروشنده می خواد جنس رد کن یه سرهمی شیک بگیر سایز صفر برای بیمارستان و بیرون 

یه دست هم ست بسته 

سایز صفر نهایت تا یک ماهگی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
صفر همون یک ماه اول شایدم کمتر. دو دست کافیه 

منم گفتم..

عاخه خیلی کوچیکه

خیابون بهار رفتم میخواست قالب کنه پس درست حدس زدم

شوهرم که میگفت بگیر شما تجربه نداری😐

2706