2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولی من با دیدن لاتاری اشک نریختم کسی ک برا مدل میره دبی باید فکر اینجاشم بکنه بدون هیچ پشتوانه ای

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

هردو به نحوی خوبن

لاک قرمز فقط اونجاش که قاضی ازدختره میپرسه اگه یکیو ببینی داره عروسک میفروشه وتو پولت کمه ازش میخری

دختره میگه اره ازش میخرم چون به پولش نیاز داره که داره عروسک میفروشه.

خودش عروسک فروشی میکرده 

لاتاری هم فقط اونجاش که ترانه میخونه میگه کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره 😁

2714

این فیلمارو میسازن عبرت بگیریم و چشم و گوشمون باز بشه هشیار بشیم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
لاک قرمز درمورد چیه؟

یه خانواده که درامدثابت ندارن  مادره حامله است خونه اجاره ای پدرمیمیره ..مادردیونه میشه برادره بهزیستی میگیره...دختره نمیدونه چیکارکنه موادپدرش که توعروسک دست سازبود دختره میره عروسکای ساخته شده باباشوبفروشه توعروسکه پدرمواده خودش گذاشته پلیس میگیرتش

هردو به نحوی خوبن لاک قرمز فقط اونجاش که قاضی ازدختره میپرسه اگه یکیو ببینی داره عروسک میفروشه وتو ...

نه لاک قرمز فقط اونجاش که موهاشو کوتاه میکنه میچسبونه به عروسکا دلمم کباب شد

2706