1147
1273

قطره کلرید سدیم بریز بعد با پوار بینی خالیش کن قبل از هر شیر خوردن باید اینکار و بکنید

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
قطره کلرید سدیم بریز بعد با پوار بینی خالیش کن قبل از هر شیر خوردن باید اینکار و بکنید

چند بار زدم فایده نداشت میخوام ببینم چند بار تو طول روز میتونم استفاده کنم

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   

قطره یهو باعث خفگی نوزاد میشه! یه مدل رینوسالتین هست سرش اسپری هست داخل بینی اسپری کن مماغشو تمیز کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

با پوار بینی همون فین گیر

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
1315
چند بار زدم فایده نداشت میخوام ببینم چند بار تو طول روز میتونم استفاده کنم

محدودیت نداره دو قطره تو‌هر بینی یا اگر اسپریه یک پاف تو هر بینی بعد با پوار خالی کن و حتما قبل از شیر خوردن هر سری این کار و بکنید

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
قطره یهو باعث خفگی نوزاد میشه! یه مدل رینوسالتین هست سرش اسپری هست داخل بینی اسپری کن مماغشو تمیز کن

آره دققا من دخترم‌ یهو کبود شد سکته کردم دکترش اینو داد بهم آب اقیانوسه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼