2733
2734
عنوان

خانما بچم اصلا اجتماعی نیست چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6313 بازدید | 30 پست

داشتیم ما تو فامیل. مادربزرگش چند روز اول تو راهرو صندلی گذاشته بود جوری که بچه دید داد به مادربزرگش، به زور میموند سر کلاس‌. بعد یکی دو هفته به بچه میگه برم برات خوراکی بخرم بیام، تا حالا هم به قولم عمل کردم و گفتم پیشت میمونم موندم. خلاصه بچه رضایت میده

اولش یک ربع رفته بیرون برگشته، روز بعد بیشتر و بیشتر. الان همین بچه که میگم کلاس سومه مشکلیم نداره 😁

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتیم ما تو فامیل. مادربزرگش چند روز اول تو راهرو صندلی گذاشته بود جوری که بچه دید داد به مادربزرگش ...

وااااای خدا من و بکش 😢😢😢😢😢

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
2731

پسرمن هم بشدت بهم وابسته هست امسال پیش دبستانی می‌ره امیدداشتم حضوری باشه یکم این ولم کنه ولی خاک تو سرشون غیرحضوری هست اینم بدترمیشه تخت خوابش رو میچسبوبه به تخت ما منم ازعمد تختش رو جمع کردم گفتم برو هم روزمین بخواب

خالم بچش همینطور بود تا دو هفته میرف کنارش مینشیت  کلی باهاش مدارا کرد دید فایده نداره اونم ...

سلام بچه خیالتون الان اجتماعی و خوبه؟ مشکلی نداره دختر منم همینجوره و من باید برم سر کار 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2738
سلام بچه خیالتون الان اجتماعی و خوبه؟ مشکلی نداره دختر منم همینجوره و من باید برم سر کار 

اره الان مشکلی نداره

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706