2737
2734

مهد بردم ۲روز وایساد گفت نمیرم باشگاه بردم ۳روز رفت بعد با گریه میگه نمیرم دارم سکته میکنم از غصه میترسم فردا پس فردا مدرسه هم داستان بشه برام چیکار کنم تو رو خدا نطر بدید 

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

ببر بزارش اونقد گریه کنه خودش وایسه😐

البته اگ بالای ۶

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچه ندارم ولی داداش خودم الان نزدیک ۳۰ سالشه . بچگی مثل کوچولوی شما بود . الان خیلی خجالتی و اهل رودیوایسیه . اصلا نمیتونه حق خودشو بگیره . مدرسه هم بود . مامانم بهش خوراکی میداد بخوره یواشکی میرفت یه جا که کسی نباشه میخورد . میگفت بچه ها ازم میگیرن نمیتونم بهشون چیزی بگم . به نظرم از یه مشاور کمک بگیر 

تو رو خدا راهکار بدید چیکار کنم تو فامیل کسی بوده اینجوری بعدش درست بشه ؟شده یه موعضلی واسم 

2738
یعنی واقعا جواب میده 

خالم بچش همینطور بود

تا دو هفته میرف کنارش مینشیت 

کلی باهاش مدارا کرد دید فایده نداره

اونم بردش همونجا ولش کرد اومد بعد دو سه هفته دیگه عادی شد

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها با هم متفاوتن من خودم بچم اولش دوست داشت بره بعد یک مدت با بدبختی میفرستادمش بزرگتر که شد دیگه برای تنبیه کلاس نمیفرستمش

اما بعضی بچه ها این روش جواب نمیده و باید با ملایمت رفتار کرد

البته که مدرسه رو بیشتر بچه های الان دوست ندارن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ده روز خودتم همراهش بود اروم اروم تنهاش بزار

خودم باهاش رفتم گفتم تا عادت کنه بعد از ۳روز میگه نمیرم اصلا تو جمع بودنو دوست نداره دارم دیوونه میشم 

ببین خجالتی  یا اجتماعی خیلی فرق دارن باهم 

شاید وابستگی به شما داره مثلا  شما هم کنارش بشینید شاید بمونه 

دختر منم خیلی ساکت من حس میکنم خجالتیه ولی همه میگن غده 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
خالم بچش همینطور بود تا دو هفته میرف کنارش مینشیت  کلی باهاش مدارا کرد دید فایده نداره اونم ...

این انقدر گریه میکنه وبدقلقه هیچکس تحمل نمیکنه که 

ببین خجالتی  یا اجتماعی خیلی فرق دارن باهم  شاید وابستگی به شما داره مثلا  شما هم کن ...

من گفتم کنارت میمونم اما نموند باز گریه میکرد میگفت دوست ندارم بریم خونه منم مجبور شدم بیارمش خیلی خستم از دستش 😢😢😢😢

این انقدر گریه میکنه وبدقلقه هیچکس تحمل نمیکنه که 

پسر خاله من اونقد وحشتناکه ک فک نکنم ازین بدتر باشه😐😐😐

گودزیلا بستنی رو با نون میخوره😂😂

گریه ک نمیکنه فقط جیغ میزنه مگ اینکه خستش بشه ول کنه وگرنه ادامه میده

ایشالا درس میشه بالاخره یکی ازین راها جواب میده

2706