2737
2734

برای همه گلها خیر

مثلا خاک برگ برای گلهای اپارتمانی خوبه 

ماسه برای کاکتوس

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من برای اکثرگلدونام خاک باغ استفاده میکنم+کودحیوانی. فقط کاکتوسام۷۰درصدشن و ماسه، ۳۰ درصدخاک معمولی ...

کود حیوانی یعنی برا گاو وگوسفند گل رو خراب نمیکنه چقدر پای هر گلدون میریزی

چه خاکی استفاده کنم

برای کاکتوس خاک مخصوص بخرین از گل فروشی ها.

برای گیاهان اپارتمانی و شمعدونی نازیخی و برگ بیدی اینا هم خاک گل بخرین بگین خودشون میدن.

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
کود حیوانی یعنی برا گاو وگوسفند گل رو خراب نمیکنه چقدر پای هر گلدون میریزی

نه اصلا خراب نمیکنه ، من چن ساله اول بهارخاک گلدونامو عوض میکنم کود خشک حیوانی(گاو)میریزم، ماشاالله خیلیم سرحال و خوشگل اند.

مثلا واسه یه گلدان سه مشت کود

2738
نه اصلا خراب نمیکنه ، من چن ساله اول بهارخاک گلدونامو عوض میکنم کود خشک حیوانی(گاو)میریزم، ماشاالله ...

خاک گلدونات رو گفتی استفاده میکنی خاک باغ یعنی همون کود برگها که زیر درختها هست

خاک گلدونات رو گفتی استفاده میکنی خاک باغ یعنی همون کود برگها که زیر درختها هست

ماخودمون باغ داریم، بابیل خود خاکش رو میکَنیم وباکود حیوانی قاطیش میکنیم. کود برگها نه، اونا باید حداقل چن سال بمونن که استفاده بشه