2733
2739

شوهر من قبلا کم میرفت بعدش هربار مادرم دعوت  میکرد نمیرفت الانم دعوا شد دیگ کلا نرفت. میخوام بدونم شماها چطور؟ برام مشکل بزرگیه که نمیره.آیا برام مهم باشه یا نه؟خودمو اجازه میده. بگم به جهنم که نمیاد خودم میرم و میام ها؟منم خونه پدرشوهرم برم یا نه؟ تو دعوا اوناهم بودن اوناهم بی تقصیر نبودن ولی به قدر پدرمادر من حرمتشون نشکست. شوهرم خیلی حرمت پدرمادرمو شکست. چیزی ک عوض داره گله نداره. میخوام منم نرم خونه پدرشوهرم.نظرتون چیه

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خونه پدر شوهر نمیرم عقدم چون اصلا دعوتم نمیکنن زنگ نمیزنن ولی نامزدم زیاد میاد خونمون

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
2731
نرو منم نمیرم والا 

شوهرت چی؟ ماپیاد خونه پدرت؟

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2738

منم همسرم فقط عیدامیره اولش ناراحت بودم ولی العان نه تازه بعضی وقتامیگم خوب شدخودم میرم.منم خونه مادرش اول زیادمیرفتم ولی العان ماهی یه بار.

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
شوهر من بدون منم میره 😂😂😂😂در هفته 1 روز رو طرف ماییم 1 روز طرف خودش ...

خوشبحالت واقعا. شوهر من از اول از مامام فراری شد. این سه سال مامام حتی هر تولدش هر عیدیش کادو و کیکشو آماده میکرو

نمیشه همه نسخه ها رو برای هنه مردا پیچید ولی شوهر من خونه بابام نمیرفت البته نه دلیلی داشت نه حرف زد که نمیرم اون مدت خودم تنها میرفتم اصلا بهش نمیگفتم ولی دیگه منم خونه پدر اون نرفتم دید نه داره به ضررش تموم میشه کلا شوهر عشق اینه با من بره خونه خانوادش و خواهراش بدون من بهش خوش نمیگذره دیگه یه شب خودش گفت بریم خونه بابات منم نه نگفتم و رفتیم 

سلام گلم به نظر من تو برو با خوبی جواب بدی را بده گلم این دنیا ارزش این هم بحث و کینه را نداره تو با خوبی یادش بده با خوبی مهربونی یادش بده که چقدر انرژی خوب بودن بیشتره گلم هم برو هم احترام بگذار انشالله اونم سر به راه میشه تو زندگی با هم لج لجبازی نکنید 

همه چی درست میشه 
2706