2726
عنوان

عینکیا و غیر عینکیا(تایپک دیروزه واسه عمل لیزیک)

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 68 پست
بعد چند سال؟؟؟ بستگی به نوع عمل و دکترش نداره؟؟ینی الان باید عینک بزنن؟؟

نه ! متاسفانه ربطی ب دکتر و دستگاه و ... نداره

بعضیا شون  دارن عینک میزنن  ولی بعضیا هم چون از عینک متنفرن  با شماره چشم  یک و نیم  ترجیح دادن  عینک نزنن!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهران هستین؟

تهران عمل کردم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آستیگمات رو ک میدونم صفر نمیشه ولی شماره چشم هم برمیگرده و متاسفانه دیگه نمیشه کاریش کرد ب خاطر ناز ...

اینکه نمیشه کاریش کرد ینی چی؟؟وقتی نمره چشم برگرده عینکم نمیشه زد؟؟نه عزیزم میدونم منم دارم تحقیق میکنم اخه از عینک خسته شدم

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 
2728
چندسال پیش عمل کردید چقد شد هزینش درکل؟؟بیمه اتون چیه؟

شش ماه پیش

۲/۵ شد 

بیمه دانا

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
منم ضعیفه چشمام.یک و نیم ضعیفیشه یک و نیمم استیگمات.کلا ۳ نمره هرکدومه.میخوام عمل کنم اما منم میترسم ...

بعد چند وقت برگشته؟؟

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 
تهران عمل کردم

دردش زیاده؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
من الان چشمام خیلی داغونه استیگماتم هست نمیدونم چکار کنم

بعضی از دکترهای چشم پزشک ترغیب می کنن ب عمل

در حالیکه خودشون عینک میزنن !!

من ب شخصه خیلی نسبت ب عینک دارم مقاومت می کنم .. طوریکه اگر از همون اول  عینک زده بودم ؛ شماره چشمم کنترل میشد شاید ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
نه ! متاسفانه ربطی ب دکتر و دستگاه و ... نداره بعضیا شون  دارن عینک میزنن  ولی بعضیا هم چ ...

ولی من دوستایی دارم که بالای ۱۵ ساله که عمل کردن و هنوز دیدشون کامله

یکی دو نفرم در حد نیم و بیست و پنج ضعیف شده

من حدود ۱-۱/۵ استیگماتم داشتم که صفر شده

فعلا البته

من الان چشمام خیلی داغونه استیگماتم هست نمیدونم چکار کنم

منم😔

۷ ۸ سال.اما خوب بازم راضیم.مثلا نمره چشماشون ۶ بوده الان دو شده

ادم دو به شک میشه بخدا .لااقل بعد ده پونزده سال برگرده طوری نی

بعضی از دکترهای چشم پزشک ترغیب می کنن ب عمل در حالیکه خودشون عینک میزنن !! من ب شخصه خیلی نسبت ب ع ...

من دو تا دکتر میشناسم که عمل کردن

بقیه شماره چشمشون بالا نیست که عمل نمیکنن

در حد ۱ و ایناست

برادر دوستم متخصص چشمه

چشم زنش و خواهرشو عمل کرد

خودش عینکیه  ۷۵صدم ضعیفه

من این دوستم عمل کرد جرات پیدا کردم

اینکه نمیشه کاریش کرد ینی چی؟؟وقتی نمره چشم برگرده عینکم نمیشه زد؟؟نه عزیزم میدونم منم دارم تحقیق می ...

اگر یک بار عمل کنیم ،  شماره چشم هم ک برگرده ، دیگه  نمیشه عمل کرد چون قرنیه نازک شده ؛  فقط عینک و نهایتا لنز !!

لنز رو هم من شخصا می ترسم از عواقبش

2706