1232
1226

من چشمام ۴/۲۵ و‌۳/۷۵ بود بیمه بیشتر هزینه شو داد

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

خیلی تحقیق کردم ؛  اغلب کسایی ک عمل کردن ، بعد از چند سال  شماره چشم شون برگشته !!

بازم شما اگر  مایل بودید بپرسید و تحقیق کنید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

الان چشماتون خوبه شما؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
1156
خیلی تحقیق کردم ؛  اغلب کسایی ک عمل کردن ، بعد از چند سال  شماره چشم شون برگشته !! بازم ش ...

حداقل بعد 15 سال

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

تهران هستین؟

چشات اگر نمرش بالا باشه اره

خداروشکر..چون تو تاپیک دیروزم فهمیدم دیگه لیزیک منسوخ شده یا لازک میکنن یا فمتو لیزیک که دیدم قیمتاشونم خیلی بالاعه..میخاستم مطمعن شم..اگه از پزشکم همین سوال رو بپرسم میتونه جوابمو بده؟؟

خیلی تحقیق کردم ؛  اغلب کسایی ک عمل کردن ، بعد از چند سال  شماره چشم شون برگشته !! بازم ش ...

بعد چند سال؟؟؟

بستگی به نوع عمل و دکترش نداره؟؟ینی الان باید عینک بزنن؟؟

1221
حداقل بعد 15 سال

آستیگمات رو ک میدونم صفر نمیشه

ولی شماره چشم هم برمیگرده و متاسفانه دیگه نمیشه کاریش کرد ب خاطر نازک شدن قرنیه .... برای هر کس هم  تو یه بازه ی زمانی متفاوت برمیگرده و زمان نمیشه داد واقعا

(( استارتر جان ؛ قصد ندارم رای تونو بزنم ها  چون منم الان خودم ب شدت دو ب شکم برای عمل  با وجود تمام این اطلاعات ))

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

برین مشهد بیمارستان فوق تخصصی چشم خاتم الانبیا پیش استاد علیرضا اسلامپور.بیمارستانشم دولتیه هزینه هاش کمه واستادا مطرح وبرگزیده ای داره

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
آستیگمات رو ک میدونم صفر نمیشه ولی شماره چشم هم برمیگرده و متاسفانه دیگه نمیشه کاریش کرد ب خاطر ناز ...

من الان چشمام خیلی داغونه

استیگماتم هست

نمیدونم چکار کنم

1167
بعد چند سال؟؟؟ بستگی به نوع عمل و دکترش نداره؟؟ینی الان باید عینک بزنن؟؟

نه ! متاسفانه ربطی ب دکتر و دستگاه و ... نداره

بعضیا شون  دارن عینک میزنن  ولی بعضیا هم چون از عینک متنفرن  با شماره چشم  یک و نیم  ترجیح دادن  عینک نزنن!!

تهران هستین؟

تهران عمل کردم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آستیگمات رو ک میدونم صفر نمیشه ولی شماره چشم هم برمیگرده و متاسفانه دیگه نمیشه کاریش کرد ب خاطر ناز ...

اینکه نمیشه کاریش کرد ینی چی؟؟وقتی نمره چشم برگرده عینکم نمیشه زد؟؟نه عزیزم میدونم منم دارم تحقیق میکنم اخه از عینک خسته شدم

چندسال پیش عمل کردید چقد شد هزینش درکل؟؟بیمه اتون چیه؟

شش ماه پیش

۲/۵ شد 

بیمه دانا

1241