2737
2734

میشه بگین چیکار کردین رفع شد.دکترم نیست منم از استرس دیشب خوابم نبرد کمر درد و دل دردم دارم.

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من از اول تااخربارداریم داشتم کپسولم میخوردم ولی همش داشتم 

مشکلی پیش نیومد؟

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
قبل ازمایش علائمی داشتین ک بفهمین عفونت دارین؟

نه این ازمایشم برا مسمومیت بارداری هست که خدا روشکر ندارم ولی انگار دوستان گفتن عفونت ادراری نشون داده

سلام عزیزم عفونت ادراری نشون داده آزمایشت اما بهتره ک شما حتما یک بار دیگه مجدد با رعایت اصول بهداشتی یک نمونه دیگه ادرار بگیرید و این بار حتما کشت ادرار هم انجام بدین ک مطابق با کشت ادرارتون دارو دریافت کنید حتما ب دنبال درمانش باشید چون تو حاملگی شایع هست و میتونه دچار درد کلیه و پیلونفریت کنه خیلی ها هستن ک بخاطر این موضوع اصلا بستری میشن 

سلام عزیزم عفونت ادراری نشون داده آزمایشت اما بهتره ک شما حتما یک بار دیگه مجدد با رعایت اصول بهداشت ...

ممنون عزیز دلم از جواب کاملت اره احتمالا باید ی بار دیگه انجامش بدم.انشالله به حاجت دلت برسی.ممنونم😚😚😚😚😚

2738
مم توماه سه وچهارگرفتم بادوتابسته سفکسیم خوب شدم

واقعا استرس و نگرانی در بارداری ادمو از پا درمیاره😣😣😣😣😣😣

سلام عزیزم عفونت ادراری نشون داده آزمایشت اما بهتره ک شما حتما یک بار دیگه مجدد با رعایت اصول بهداشت ...

ببخشید گلم بالا نشون داده؟الههههههی هیچ کسی تو دنیا بیسواد نباشه که نتونه ی ازمایش ساده رو هم بخونه😣😣😣😣😣😣😣😣😣

مم توماه سه وچهارگرفتم بادوتابسته سفکسیم خوب شدم

هم. ماه سه عفونت گرفتی هم ماه 4؟

از کجا متوجه شدی که خوب شدی ؟

من ماه پنج دیگه دل درد گرفتم وگفتن عفونته

پنج تا سفیکسیم خوردم 

باید برم دوباره ازمایش کشت وادرار بدم ؟

اگه مجدد ازمایش دادی چند وقت بعد از اتمام سفیکسیم رفتی ازمایش؟؟

نه گلم نمیدونم دقیقا توکدوم ماها بود سه بودیاچهار،ولی دکترم گفت این دوتابسته سفکسیم روبخوربعدبزاریه هفته تا۱۰روزازمصرف سفکسیماتموم بشه بعدبروآزمایش

من فقط سوزش ادرارداشتم که بعدازاون خداروشکرخوب شد

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
2706