1232
1226
عنوان

سونو روز دوم یا سوم پریودی؟

54 بازدید | 4 پست

من اینسری دو تا امپول پروسترون زدم دکترم گفت روز دوم یا سوم سونو شکمی بکن ببینیم کیست نداشته باشی و دوا بدم برا بارداری ولی من دیگه نمیخوام دوا استفاده کنم حالا بعد شش روز دیروز پریود شدم لک بود ولی امروز کامل اومد به نظر شما فردا روز سوم برم یا امروز؟دکترم هم فردا صبح هست نوبت سونو عصر دارم.بیشتر برا اینکه کیست نداشته باشم میخوام سونو کنم برا ادامه درمان نیست.

امروز میشه روز اول سنوت.فرقی نداره روز دوم بری یا سوم.چهارم هم میتونی بری.ولی حتما برو

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که عیدیمو دادی💚💜💙💛🙏🙏🙏ان شالله بی بی مثبت همه منتظرا مخصوصا دوستای عزیزم که از خواهر بهم نزدیک ترن.ان شالله حاجت روایی همگی🙏🙏🙏ان شالله کنجد منم سالم و سلامت بیاد بغلم🙏🙏🙏
امروز میشه روز اول سنوت.فرقی نداره روز دوم بری یا سوم.چهارم هم میتونی بری.ولی حتما برو

برا چی برا اندازه فولیکولهاست مثلا من دیروز لک بود امروز روان شد  امروز بهتره برم یا فردا

برا چی برا اندازه فولیکولهاست مثلا من دیروز لک بود امروز روان شد  امروز بهتره برم یا فردا

خب رور دوم سوم باید بری ک اگه کیست داشتی بت دارو بده.هر وقت خونریزی رون شد روز اول پریودیه.روزی ک لکه بینی هست جز پریودی حساب نمیشه.بنظرم برو ک دارو هم بت بده چرا الکی وقتتو هدر بدی

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که عیدیمو دادی💚💜💙💛🙏🙏🙏ان شالله بی بی مثبت همه منتظرا مخصوصا دوستای عزیزم که از خواهر بهم نزدیک ترن.ان شالله حاجت روایی همگی🙏🙏🙏ان شالله کنجد منم سالم و سلامت بیاد بغلم🙏🙏🙏

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

خب رور دوم سوم باید بری ک اگه کیست داشتی بت دارو بده.هر وقت خونریزی رون شد روز اول پریودیه.روزی ک لک ...

رفتم گلم همون روزی که روان شد روز ی که لکه بود میگفت روز اول حساب میشه روز بعدش روان شد رفتم کیست نبود دارو داد برا ضخامت اندومتر  اندومترم نازک شده به خاطر همین دارو داده تا منظم بشه پریودم

1156