2410
2553
عنوان

دلم میخواد برگردم به اولای بارداری

208 بازدید | 16 پست

ماه آخر بارداریمه

دلم میخواست از اوایل  بارداری شروع میکردم دعا و قرآن خوندن

مثلاهمین سوره یوسف و خیلی چیزا

اما اینکارارو نکردم

انقد که امروز و فردا کردم

الان حس میکنم اگه بچم از نظر ایمانی سست باشه و به خیلی چزا عمل نکنه تقصیر منه

آخه یه حدییث هست که میگه سعادت و شقاوت آدم تو شکم مادرش مشخص میشه

دلم گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یا خدااا این خرفا چیه هنوزم دیر نیس به دنیا  اومد هم دیر نیس

نمیدونم شاید من خیلی حساسم

مثلا دلم میخواست واسه زیباییش کارایی که گفتن و انجام بدم یا از نظر تغذیه حسابی مواظب باشم

اما اینکارارو نکردم

الان عذاب وجدان دارم

این چه فکریه عزیز دلم! مگه فقط با خوندن قرآن می تونی بهش خوب بودنو منتقل کنی!؟

همین که فکر و ذهنت پاک و سالم و آروم باشه روی روحیش اثر داره

تازه به کمیت نیست که حالا چند بار تا به دنیا بیاد بخون دیر نشده که

بعدشم وقتی به دنیا اومد تو تربیتش دقت کن

منم انقدر درگیر درمون و ویار و اذیتاش بودم نمازامم به سختی خوندم چه برسه به مستحبات 

کلی برنامه داشتم ولی مطمئنم خدا نمیگه این چون حالش بد بود بچش باید عاقبتش بد بشه!؟ همه بچه ها ذاتشون پاک و قشنگه مهم تربیتشونه و لقمه حلال خوردنشون💋❤

کنارش تونستی گاهی قرآنم بخون یا صلوات و دعا و ...

اما قانون نیست که الان خودتو شماتت می کنی

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2714

خدا مهربونه.و نگرانیتو میدونه.حتما چون دلت میخواسته و نتونستی یه بابه فرجی میده که همه چیو جبران کنه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
خدا مهربونه.و نگرانیتو میدونه.حتما چون دلت میخواسته و نتونستی یه بابه فرجی میده که همه چیو جبران کنه

در مهربونی خدا که شکی نیست

اما خودم یه جورایی دارم افسردگی میگیرم

مخصوصا که آخرین سونو که رفتم دکتره گفت بچت یکم ریزه

با خودم فک کردم حتما تقصیر منه

چون تغذیه خیلی خوبی نداشتم

این حدیث رو هم داریم که وقتی بنده ای نیت کنه که یه کار خوب انجام بده خدا قبل از انجام دادن اون کار بهش پاداشش رو میده، حتی اگر به هر دلیلی اون کارو انجام نده، اگر انجام بده هم که دیگه چندین برابر خدا براش پاداش در نظر میگیره..نیت خوب توی دین ما خیلی مهمه، حتی مهم تر از عمل

در مورد نمازتون ولی حتما جدی تر باشین، مثلا خودتونو مقید کنین که حتما موقع اذان نمازتونو بخونین، نماز هرچی دیرتر بشه خوندنش سخت تره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
نمیدونم اما من حتی نمازامم کامل نخوندم

خدا اون سخت گیر زورگوی چوب به دستی که بهمون گفتن نیست! خیلی خیلی مهربونه😍😍😍😍😍😍

از من و شما هم واسه بچمون و خودمون مهربون تره

ازش بخواه بچتو خودش به بهترین جاها برسونه و حفظ کنه

انتقامم از هیچ کس نمی گیره! شک نکن همین که دلت می خواد این کارارو بکنی اثرشو واست تو زندگیت لحاظ می کنه

توکل کن به خدا اصلا هم به چیزای بد فکر نکن

نینیت هم خوشگل ترین فرشته دنیا میشه هم خیلی خیلی پاک و موفق و عاقبت به خیر و خوشبخت

شک نکن بهش

💋❤

دعای مادر دنبالش باشه به همه چی میرسه انشاالله🙏🙏🙏🙏

فقط دعاش کن

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
این حدیث رو هم داریم که وقتی بنده ای نیت کنه که یه کار خوب انجام بده خدا قبل از انجام دادن اون کار ب ...

آره عزیزم راس میگی

من حتی قبل بارداریمم رو نماز خیلی مقید نبودم

با اینکه شوهرم نمازاشو کامل میخونه و ...

2706