2733
2739

برای چی شیمی درمانی؟؟

مگه جقدر پیشرفت کرده؟

چند وقته حامله بودی؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم من یه بارداری مولار داشتم الان تو چه مرحله ای هستی

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
هفته 14بودم بتام بالا رفته بعد كورتاز دارم دق ميكنم

مگه با کورتاژ تمام نمیشه؟؟

دکترت گفته باید شیمی درمانی کنی؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2738

دختر خوب مگه تو قبل از هفته ی۱۴ سونو نرفتی؟چجور متوجه نشدی

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

عزیزم

انشاءالله خدا خودش درست کنه و خوب بشی و نیاز به شیمی درمانی و این حرفا نباشه

منم خالم خیلی مریضه میخوایم براش زیارت عاشورا بخونیم

انشاءالله برای سما هم نیت میکنم

از رحمت خدا ناامید نباش گلم

ببین عزیزم من سال گذشته یه سقط مولار داشتم یه سال تحت نظر بودم اما خدا رو شکر بتای من بالا نرفت و اصلا به دارو نیاز پیدا نکردم.ان شاالله که تو هم بتات میاد پایین و به دارو و شیمی درمانی نیاز پیدا نمیکنی

2706