2737
2734
عنوان

دستور‌پخت کیک

410 بازدید | 31 پست

سلام خانما اگه دستوری‌که حسابی ازش‌مطمئنید برای پخت کیک ممنون میشم کمکم کنید کیک خشک میخوام منظورم از‌خشک اینه که سفت و فرم دار‌باشه و نرم نباشه که بشه روش‌فوندانت کشید‌

در‌ضمن فر مون همن برقیه باز اگه تو این زمینه هم تجربه ایی دارید ممنونم پیشاپیش برای در میون گذاشتنش 

کلا خیلی ممنونم 😅😘

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان چ وقت دستور کیکه بگی بخواب دختـــــر

تا همین لحظه امروز‌چهار تا کیک پختم دیگه فرم سوخت فک کنم ولی‌نشد‌که نشد 😞  تازه اینجا‌زیاد دیر‌وقت نیست 😁

تا همین لحظه امروز‌چهار تا کیک پختم دیگه فرم سوخت فک کنم ولی‌نشد‌که نشد 😞  تازه اینجا‌زیاد دیر ...

کجایی؟

نگو اروپاکه😢😭

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2738
من واسه خامه کشی و فوندانت از  ۶ق‌غ آرد-۶تخم‌مرغ-۶ق‌غ شکر-۵/.ق‌م بکینگ- نوک ق وانیل  است ...

ای‌ول‌ سفت و رفت هم میشه ؟ با فوندانت خوب‌جواب‌میده ؟ 

بافتش‌ن م نمیشه ؟ 

خانوما این تاپیک خاستگار نی نی سایتی بالاخره عکسشو گذاش یا ن 

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2706