2737
2734
عنوان

چلوگوشت

529 بازدید | 17 پست

بچه ها من دفه اولمه میخوام چلو گوشت درست کنم تز طرفی گوشتم هم نداریم شوهرم رف گوشت ابگوشتی خرید منم ازهمونا یکم چربی هاشو کندم گذاشتم براچلو گوشت اشکال نداره به نظرتون؟؟؟بعد دستور پختشم بدین یاد ندارم.......خواهشن جوابمو بدید

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

*گوشت به سبک پسران کریم* پیازو سرخ کنین طلایی که شد گوشت رو بچین روش.قابلمه به اندازه ای باشه ک کفش کامل پر بشه.زیاد بزرگ نباشه. به اندازه پیاز سرخ شده پیاز خام خورد کنید بریزین رو گوشت رو پیازه فلفل و ادویه و دارچین بریزین همه چی غیر از نمک دوتا حبه سیر هم بنداز تو قابلمه درش رو ببند زیرشو خیلی کم کنین مثل دم کردن برنج.تا1 ساعت و نیم اصلا درشو برندارین بعد درو بردارین نمک زعفران و دو تا سه لیوان آب بریز بعد هر نیم ساعت یه بار سرش بزن یه تکونش بده تا وقتی ک گوشت نرم بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چلوگ‌شت بیشتر ساق میپزن خیلی خوب میشه 

یا گردن

من اینو تحربه دارم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731

چلوگوشت باید یا با گردن باشه یا ماهیچه و سردست 

پیاز داغ فراوون باید درست کنید با گوشت و زردچوبه و اب بذارید اول بپزه نیم ساعت اخر زعفرون زیاد و نمک و آلو بهش اضافه کنید هویج هم جدا بپزید! با سبزی پلو عالی میشه

بنظرم یکم درشت باشه گوشت بهتره. مخصوصا گوشت گوساله باشه

پیاز رو تفت و ادویه جات ریخته بهعد گوشت تفت و کمی آب بندازه بعد فلفل دلمه و هویج به دلخواه زده و رب رو تفت داده و ریخته بو غذا و سپس آب جوش ریخته تا غل بزنه کمی

زعفرون هم حتما بریز

البته اگر باردار نیستی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

من پیاز تفت میدم بعد ادویه میزنم و گوشت رو یه تفت میدم اب میریزم میذارم حسابی حسابی بپزه بعد رب سرخ میکنم با دارچین میریزم روش و یه سیب زمینی چهارقاچ میکنم برا لعابش میندازم داخلش میذارم تا حسابی جابیفته

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم

گوشتو بذار تو اب وقتی جوش اومد کف هاشو بگیر برزی دور بعد یکی دو تا(بسته به اندازه گوشتت) پیاز و سیر و چند تا چوب دارچین بریز توش بذار حسابی ریز ریز بجوشه

وقتی که گوشتها پخت پیاز ها و سیر ها رو در میاری با هم حسابی میکسشون میکنی (میتونی از گوشکوب برقی استفاده کنی چون باید میکس و یه دست بشه)

بعد یه کره برمیداری و مخلوط سیر و پیازو باهاش سرخ میکنی اگه میخوای گوشتتو با رب درست کنی رب هم توش سرخ میکنی و یه کم زعفرون دم کرده هم توش میرزی بعد کل مخلوطو میرزی توی گوشتت و میذاری چند تا قل بزنه

خیلی خوشمزه میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
*گوشت به سبک پسران کریم* پیازو سرخ کنین طلایی که شد گوشت رو بچین روش.قابلمه به اندازه ای باشه ک کفش ...

ینی اولش اب نریزم.بعد سیرکه بریزم خیلی طعم سیر به خودش نمیگیره

ینی اولش اب نریزم.بعد سیرکه بریزم خیلی طعم سیر به خودش نمیگیره

نه آب نریز. خودش آب میندازه عصاره گوشت قشنگ در میاد.سیر کمه ب حدی نیست ک بوش قالب باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
یعنی چی چربی هاشو گذاشتی برا چلو گوشت؟ چلو گوشت رو من با ماهیچه دوست دارم

نه گفتم گوشتام ابگوشتیه چربی های گوشتو کندم گوشتارو گذاشتم براچلوگوشت که زیاد چربی نداشته باشع

2706