2726
عنوان

رنگ مو فانتزی

125 بازدید | 9 پست

روی مو مشکی میگیره بعد بگین چه رنگیش خوشرنگه وپوست سبزه میاد

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

فانتزی یبار مصرفه یه هفته بعد رنگ موهات یه چیز زشتی میشه حیفه موهاتو خراب کنی واسه فانتزی یت لااقل شامپو مخصوصشو بگیر

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فانتزی یبار مصرفه یه هفته بعد رنگ موهات یه چیز زشتی میشه حیفه موهاتو خراب کنی واسه فانتزی یت لااقل ش ...

شامپوش چطوریه اخه خیلی دوست دارم فقط برای تنوع میخوام مهم نیست زود بره

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
رنگ فامتزی باید اول زیرس دکلره کنی.بعدشم ک زود میره رنگش یچیز زشتی از اب در میاد .شامپوش هس اگ دکلرع ...

ممنون عزیزم 

از همگی ممنونم 

شامپوش چطوریه اخه خیلی دوست دارم فقط برای تنوع میخوام مهم نیست زود بره

نمی دونم شنیدم اسمش تونیکا هست مثلا شرابی کردی باید تونیکا شرابی بگیری

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
نمی دونم شنیدم اسمش تونیکا هست مثلا شرابی کردی باید تونیکا شرابی بگیری

تونیکا فقط روی دکلره جواب میده حالت رنگساژ داره

اخه من چرا انقد این بیشرفوووووو میخوامش, جوووووووون!