2737
2734

اینه که میگن بچه رو به باباش نسپرین 😑😑😑 رفتن ظرفهای شامو بشورم به شوهرم گفتم مراقبش باش 

رفته پالت رژ گونه مورد علاقموپودر کرد ریخت کفه اتاق خواب تمام دستاش و ی طرف صورتشم رژ گونه زده

فقطم ی طرف 

۲۰دقیقس جلو اینه داره میرقصه و ذوق میکنه

کلی خندیدیم از دستش ولی خب همسر محترم ی فقره رژ گونه جریمه شد بخره😅😅😅و کوزت وار در حال تمیز کردن گنده کاریهای اقا پسرشه😁😁😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

اع نامزده خودمه ک😍😂

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706