1232
1226

عاقا کسی هست که خودش یا اطرافیانش چشماشو عمل لیزیک کرده باشه؟؟چطور بوده خوب بوده؟؟؟راستی اگر کسی هست که هزینه این عمل رو تا به این لحظه میدونه هم بگه..مرررسی

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

من رفتم زمایش های فقبل عمل دادم بعد عید فمتو لیزیک کنم الان دیگه لیزیک نمی کنن اکثرا یا لازک می کنن یا فمتو لیزیک یا اسمایل لیزیک می کنن کسی پیار کی و لیزیک نمی کنه قدیمی شده لازک شهر ما که قمه یک میلیون و پانصد هزار تومن فمتو لیزیک و اسمایل چهار میلیون و پانصد هزار تومن هست حالا تهران این ییمتا یک میلیون گرانتره هر کدوم خواهرم ۱۰ سال قبل تیشو کرده دادش ۵ سال قبل تهران پیش میر افتاب لازک کرده هر دو راضی هستن

1221
21نمره چشمم نمیدونم دقیق ولی جدیدا خیلی ضعیف شده!

سن خوبیه، انجام بدین، قبلش ازمایش ضخامت قرنیه میدین که اگه شرایطشو داشتین واستون انجام میدن، عملش به دقیقه هم نمیرسه، بدون هیچ دردی

آنروز که مرگ من فرا خواهد رسید، تنها کسی که خواهد مُرد من هستم. پس بگذار آنطور که دلم میخواهد زندگی کنم...
من رفتم زمایش های فقبل عمل دادم بعد عید فمتو لیزیک کنم الان دیگه لیزیک نمی کنن اکثرا یا لازک می کنن ...

چه پیچیده!!!دکتر خودش تشخیص میده کدوم عمل رو انجام بده یا به انتخاب خودمونه؟؟فرقشون چیه اصن؟؟

1167
سن خوبیه، انجام بدین، قبلش ازمایش ضخامت قرنیه میدین که اگه شرایطشو داشتین واستون انجام میدن، عملش به ...

ینی تو این سن هم میشه انجام داد؟؟من شنیدم بعد25سالگی انجام میدن!!عوارضی که نداره؟؟

ینی تو این سن هم میشه انجام داد؟؟من شنیدم بعد25سالگی انجام میدن!!عوارضی که نداره؟؟

بله میشه، نه عوارضی نداره، فقط ضخامت قرنیه باید مناسب باشه برای این عمل

آنروز که مرگ من فرا خواهد رسید، تنها کسی که خواهد مُرد من هستم. پس بگذار آنطور که دلم میخواهد زندگی کنم...

فرق توی طریقه عمل کردن  و میزان درد بعد عمل و سرعت خوب شدن هست توی لازک اول قطره میریزن چشمت گیره می زارن چشمت بعد با تیغ سطح قرنیه رو می تراشن بعد با الکل می شورن بعد نور قرمز رو نگاه می کنی نور قرمز لیزر هست که عدسی چشم رو می سوزونه و عیوب انکساری چشم رو برطرف می کنه حین عمل بوی سوختگی حس می کنی بعد یک لنز داخل چشمت می زارن تا ۳ روز لنز تو چشمته بعد لنز رو در میارن لازک  و پی ار کی تقریبا عین همه لنز رو در میارن ولی لیزیک لنز در نمیارن همیشه بعد عمل تو چشمت هست

1241