1147
648

بچه ها چه داروهایی برای یبوست استفاده کردید که جواب داده؟بچه ها از میوه و اینا منظورم نیستا...داروهایی شیمیایی...بچه ها کسی هست دکتر خوب برای یبوست تو اصفهان سراغ داشته باشه؟

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

من با داروهای شیمیایی مثل سی لاکس و اینا هم بدنم جواب نمیده

فقط صبح ناشتا یه قاشق خاکشیر تو یه لیوان اب ولرم. جوش نه ها. اب جوش خودش یبوست میاره. فقط ولرم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

سی لاکس خوردم هفته ی پیش یه دونه پوکوند من و خخخخ البته نوشته دراز مدت مصرف نشه چون عوارض داره برگ سنا

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

سلام عزیزم من برای پسرم کوچیکه یبوست میشد شیاف بیزاکودیل میزاشتم.از داروخانه پرسیدم گفت دوتا شیاف بیزاکودیل کودکان برای یبوست بزرگسالان جواب میده.تاثیرشم سریع هست.

1189

ببین هرکسی یجوره بدنش ،باید بدونی بدنت ب چی واکنش داره..بعضیا ب کره سریع روان میشن..من خودم ب کاهو ..انجیرم میگن خوبه..برگ زردآلو..داروی شیمیایی مصرف نکن بدنت عادت میکنه..ولی آدم روزی هشت لیوان آب بخوره یبوست نمیگیره

روغن کرچک زیتون

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضاموکامل بخون اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 👇👇👇.   میشه براحاجتم۳تاصلوات بفرستی ودعاکنی هرچه زودترصاحب خونه بشم مرسی
1179
به به

عالین هم خونساز هم ضد یبوست هم خوشمزه و هم سالم و روشن کننده پوست اگر خئاستی بگئ برات بفرستم😍😍😍

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

پودر پیدرولاکس و پودر کولولاکس

این پودرها فشار اسمزی روده رو بالا میبرن و جذب آب تو روده زیاد میشه و به عمل دفع کمک میکنه

منتها نباید فقط به این روش اتکا کنید ، در کنارش حتما حتما حتما روی تغذیه و فعالیت فیزیکی هم کار کنید تا نتیجه بگیرید

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
من خوردم خوب نشد

اره عزیزم بدنا متفاوته هرکی به یه ماده واکنش نشون میده

مثلا من قرت و فرت الو، برگه زردالو، کیوی هرچی بگید میخوردم هیچ تاثیری نداشت. ولی با خاکشیر ناشتا بهترم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1178