2733
2734
عنوان

پرندمو کشتم

1551 بازدید | 11 پست

یکساله که یع عروس هلندی داشتیم این اواخر بخاطره دخترم و اینکه باردارم خیلی حوصله نمیکردم مثل قبل بهش محبت کنم

امروز صبح از وقتی بیدار شد همش سر وصدا میکرد که درش بیارم از قفس

وقتی هم درش میارم هرجا میرم دنبالمه منم درگیر دخترمو آشپزی بودم دخترم داشت نق میزد غذا ریختم براش که برم بهش بدم اصلا ندیدمش که پای آشپزخونه ایستاده پام رفت روش  

وای دیوونه شدم فقط خودمو میزدم و ميگفتم کشتمش

خیلی زود مرد 

الان دارم دیوونه میشم همش صداش تو گوشمه که میگفت سلام خوبی

همش گریه میکنم چیکار کنم  

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

عزیزم اروم باش😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم میدونم ناراحتی اما از عمد که نکردی منم اینجوریم برای همین پرندهو جوجههو این چیزا نمیارم خونه پسرم دوتا جوجه داشت تو خونه مردن انقد گریه کردم و خودمو زدم همش یادم میفتاد کلا از بچگی اینجوری بودم پرنده اینا نمیارم چون چیزیشون بشه انگار عزیزمو از دست دادم😓

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

زبون بسته  

خدایا چرا باید به دست من کشته میشد

دلم واسش میسوزه که حتی نتونستم دیگه نگاش کنم تا شوهرم اومد جمعش کرد بردش بیرون

2738
وآآیییییییی چقدر بد  . حالم بد شد .  منم دارم عروس هلندی .اونروز نزدیک بود پای شوهرم ب ...

دخترم تا میرفت سمتش میپرید فرار میکرد

ولی چون به من اعتماد داشت همینجور موند زیر پام خدا  

فکر نمیکرد که از من بهش آزاری برسه