2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پز زیر پوستی😁

شما قضاوت کنین بین من وهمسرم  میگه چرا وقتی پسرمون اروق میزنه میگی افرین پسرم نوش جونت مامانی  وقتی باد معده خالی میکنه میگی ایی شیطون دود کردی   ولی وقتی من اروق میزنم میگی چقد بی ادبی   وقتی باد معده خالی میکنم میگی خیــــــلی بی فرهنگی  حالا شما بگین من چطور قانعش کنم ک بابا اون بچهس👶توخرسی👨😂😂😂😂😂
2456

اشکال نداره دوباره تایپ میکنم🙃

تازه که نامزد کردم وزنم نسبت به قدم متعادل بود و به معنای کامل کلمه تو پور بودم 👩 قدم ۱۶۳ و وزنم ۶۲_۶۳ بود

اما بعد از نامزدی و عقد تا برسیم به عروسی یهو چشم باز کردم دیدم واویلا رسیدم به ۷۰ کیلو 😱😱

فشار مراسم های عروسی و استرس هاش چیز زیادی روم تاثیر نگذاشت و تا عروسی یه دو سه کیلویی بیشتر پایین نیومدم و شده بودم ۶۷-۶۸ 😰😰

اما بازم اون قدر ها هم بد و زمخت نشده بودم 😧😧 

اما حالا که ده ماه از عروسیم گذشته چند روز پیش که رفتم رو وزنع حسابی شوکه شدم 😵😵 رسیده بودم به ۷۹ کیلو 😭😭 

دیگ حسابی خورد تو حالم و همون موقع زنگ زدم به مطب دکتر ارشاد یاوری و با التماس برای ۱۶ بهمن بین مریض وقت گرفتم و تو این دو هفته هم خودمو رسوندن به ۷۷ حداقل جلو دکتر آبروم نره 😰😩

حالا از شما دوستان عزیزم چند تا سوال دارم :

۱.شما هم بعد از عروسی اضافه وزن پیدا کردید؟؟

۲. برای کاهش وزنتون چه کاری انجام دادید؟؟

۳.کسی اینجا دکتر ارشاد یاوری که مطبش تو تهران خیابان پیروزی هستش رو میشناسه و برای لاغری پیش ایشون رفته؟؟؟ 

2714
اشکال نداره دوباره تایپ میکنم🙃  تازه که نامزد کردم وزنم نسبت به قدم متعادل بود و به معنای کام ...

من بعد از عروسی اضافه وزن نداشتم چون روزی حداقل ربع ساعت پیاده روی داشتم. یا یه ورزش کششی مثل یوگا.

یعنی روزانه حداکثرررر نیم ساعت ورزش کافیه! لازم نیست کار خاصی بکنی پاشو دور خونه نیم ساعت راه برو.

اما الان خب باردارم وزن اضافه کردم.

من بعد از عروسی اضافه وزن نداشتم چون روزی حداقل ربع ساعت پیاده روی داشتم. یا یه ورزش کششی مثل یوگا. ...

راه رفتن تو خونه رو که همه دارن همین تمیز کاری ها کلی انرژی از ادم میگیره 

اما من با این که غذام کمه اما روز به روز چاق تر میشم انگار بدنم اصلا سوخت و ساز نداره 

2706