2737
2734
عنوان

عصبی کشی برای بچه دو ساله 😭😭😭

539 بازدید | 95 پست

پسرم دو سال و نیمشه پارسال یکی از دندونای جلوش از نصفه شکست بردمش دکتر اونموقع گفت مشکلی نداره 

دیشب تا صبح از دندون درد ناله کرد صبح که بیدار شد لب بالاش کامل ورم کرده بود بردیمش دکتر عکس گرفت گفت با باید بکشینش یا باید عصب کشی بشه ( برای عصب کشی هم گفت یا بیمارستان ببرین بیهوش کامل بشه یا تو مطب سر بشه دیگه باید تحمل کنین و دست و پاشو بگیرین )

خیلی گناه داره البته ما عصب کشی بدون بیهوشی رو انتخاب کردیم چون با چند تا دکتر صحبت کردیم گفتم بیهوشی براش خوب نیست 

الان بکشن کی دندون درمیاره دوباره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر منم همکاری نمی کرد بردیم کلینیک ارمغان تو جنت آباد جنوبی فکر کنم خانم دکتر روستا .... سه شنبه ها هست اسمشو دقیق یادم نیست.... کارش خوب و سریعه

خواهشمندم وقتی کاربری از نداشته 
2738

به هیچ وجه نکن اینکار رو...میدونی با روحیه بچه چیکار میکنی.....گناه داره .....پیش متخصص اطفال ببر...خودش میدونه چجوری بچرو مطیع و اروم نگه داره

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏

اگه شیریه اذیت نکن بچه روبکش بره جاش درمیاد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706