2726
عنوان

کیا با لتروزول و آمپول باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3387 بازدید | 70 پست
خداروشکرررررر. ....با همون بار اول؟ رمز موفقیت رو بگو و شبای اقدام رو🙈

اره همون ماه اول باردار شدم

فقط گرمیجات بخورین ینی از روزی ک پریود میشی تا اخرین روز اقدام فقط گرمی جات 

موقع اقدامم استرس نداشته باشین پاهاتونم بعدش بگیرین بالا خودتونم نشورین تا ی چند ساعت بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداروشکرررررر. ...هرشب باشه اسپرم ضعیف نمیشه؟! منم این ماه دوباره ویتامین شروع میکنم

مرسی عزیزم انشالله شماهم نتیجه بگیری.

دکتر به من گفت یک شب در میون.ولی من هرشب اقدام کردم به نظر خودم اینجوری بهتر بود که واقعا هم گرفت.ولی من  به شوهرم خیلی ویتامین اینا میدادم به تغذیشم خیلی میرسیدم گرمیجاتو موز آجیل هرشب میخورد.این رژیمش تقریبا چهارماه بود. حسابی تقویت شده بود

اره همون ماه اول باردار شدم فقط گرمیجات بخورین ینی از روزی ک پریود میشی تا اخرین روز اقدام فقط گرمی ...

اینقدر گرمیجات خوردم تموم زبونم ولپم دونه زده دیگه گرمیجات نمیخوام تازه دلمم میخواد بچم دخترباشه اگرررر خدا بخواد 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

البته ممکنه برا بعضیا جواب بده 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
اینقدر گرمیجات خوردم تموم زبونم ولپم دونه زده دیگه گرمیجات نمیخوام تازه دلمم میخواد بچم دخترباشه اگر ...

رحمتو سرد نکن همچنان گرمی جات بخور شوهرتم بخوره حتما

خدابهت ی دختر ناز بده انشاالله 

نی نی من اتفاقا دختره😄

من رژیم پسردارشدنم هسم بهم هیچکدوم ویتامینا نداده

منم به دکترم گفتم رژیم بده ولی خیلی عصبانی شد ...چه سرخوشی هستم من ....بعداز یکسالونیم اقدام الان فکر اینم دختر بشه😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

من الان ۱۵ روز از آمپولم میگذره تروخدا برام دعا کنید باردار شده باشم

دیروز بی بی چکم منفی بود ولی لک دیدم دو روزم به موعدم مونده

میگن ممکنه لک لانه گزینی بوده باشه

کسی اطلاعی داره چقدر بعد از لانه گزینی بی بی چک مثبت میشه؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
رحمتو سرد نکن همچنان گرمی جات بخور شوهرتم بخوره حتما خدابهت ی دختر ناز بده انشاالله  نی ...

ای جوووووووونم. ...توروخدا هر کاری کردی بگو منم بکنم😁 خدا بهت ببخشه

من الان ۱۵ روز از آمپولم میگذره تروخدا برام دعا کنید باردار شده باشم دیروز بی بی چکم منفی بود ولی ل ...

انشاءالله مامان شدی ولی احتمال زیاد پری هست ببخشید ولی چون خودم هم مثل شما بودم قصد ناراحتیت رو نداشتم دوستم

بچه ها مصرف مکمل و مولتی ویتامین و تغذیه خوب خیلی تاثیر داره.یعنی هم خانم و آقا از چند ماه قبل حسابی به خودتون برسید.من مطب دکتر که میرفتم بعضیا بودن میگفتن ما ۸ یا ۱۰ دورست داریم آمپول وقرص استفاده میکنیم نمیشه چرا.بعد دکتر میگفت تخمکاتون پوچه.با اینکه فولی ۲۰ داشتن ولی بازم باردار نمیشدن.بعد ازشون میپرسیدم تغذیتون چطوره میگفتن هیچی همین چیزای عادیو میخوریم اصلا تقویت نمیکنیم.

2706