2726
عنوان

کیا با لتروزول و آمپول باردار شدن؟

3398 بازدید | 70 پست

سلام دوستان هر کس با لتروزول باردار شده بیاد لطفا وبگین رمز موفقیتتون چی بوده؟!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

کسی نیست عایا؟!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
کسی نیست عایا؟!

من نشدم ینی جواب نداد☹☹☹☹

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کسی جواب داد منم لایک کن تابیام

باشه عزیزم شما هم این ماه لترو میخوری؟چندماه اقدامی؟

من نشدم ینی جواب نداد☹☹☹☹

راست میگی آمپولم زدی؟!

من بار اول باردارشدم

بعد از ۱۴ ساعت که آمپولو زدم نزدیکی داشتم .یعنی سه شب هرشب

۴ ماه قبلشم هروز مولتی پرناتال.فولیک اسید.زینک پلاس و ویتامین ای خوردم.به نظرم تو کیفیت تخمک خیلی زیاد تاثیر داشت

من با لتروزول باردارشدم عزیزم

خداروشکرررررر. ....با همون بار اول؟ رمز موفقیت رو بگو و شبای اقدام رو🙈

من بار اول باردارشدم بعد از ۱۴ ساعت که آمپولو زدم نزدیکی داشتم .یعنی سه شب هرشب ۴ ماه قبلشم هرو ...

خداروشکرررررر. ...هرشب باشه اسپرم ضعیف نمیشه؟! منم این ماه دوباره ویتامین شروع میکنم

خداروشکرررررر. ...هرشب باشه اسپرم ضعیف نمیشه؟! منم این ماه دوباره ویتامین شروع میکنم

یه شب درمیون اخه اسپرم خودش دوسه روز زنده میمدنه.پس لازم نیس هر شب

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
2706