2737
2734
عنوان

چرا دست و پای پسرم سرده همش؟؟

7551 بازدید | 13 پست

۱۸ ماه و نیمه اس.چن روزیه دستو پاش همیشه سرده قبلا اینجوری نبود،از چی میتونه باشه؟؟؟

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

منم ۲۳ سالمه همیشه دست وپام سرده.😂

اگه مشکل دیگه نداره نگران نشو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ۲۳ سالمه همیشه دست وپام سرده.😂 اگه مشکل دیگه نداره نگران نشو

شما کم خون نیستین؟مشکل خاصی ندارین؟؟همینجوری الکی سرده؟؟

من کم کاری تیروعید دارم همیشه دست و پام یخه

تو غربالگری تیرویید نوزادیش ک مشکلی نبود ینی میشه بعدا کم کار شده باشه؟

2738

وارد گروه پرسشو پاسخ مسائل طب سنتی شو از کارشناس بپرس خیلی گروه خوبیه این کاناله از کانال وارد گروه ش وattari_dehgan@

خدایا شکرت .بعد پنج سال انتظار خوشحالم کردی .خدایا خودت سالم نگهش دار
جوراب بپوشش علائم کم خونی می تونه باشه 

قطره  آهنشو شو خودم زیادتر بدم یا ببرم دکتر؟؟؟

تو غربالگری تیرویید نوزادیش ک مشکلی نبود ینی میشه بعدا کم کار شده باشه؟

اره من الان سی سالمه . ده ساله تیروعیدم کم کار شده دارم قرص میخورم 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

برای این که سردی دست و پا بره روغن کنجد یا بادم یا کره محلی رو هر شب یه ماه بزنین به ملاج 

ملاج =با دست خود طرف  از بالای خط بینیش تا رو سرش اونجا که انگشت می رسه به مو میشه ملاج همون ناحیه رو باروغنی که به انگشتتون زدین  ماساژ بدین یه دایره کوچیک سردی دست و پا میره 

شما کم خون نیستین؟مشکل خاصی ندارین؟؟همینجوری الکی سرده؟؟

نه عزیزم مشکلی ندارم .کلن بدنم اینجوری بوده از بچگی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧