2726
عنوان

لطفا بیاین راهنماییم کنین

32 بازدید | 5 پست

دیشب تایپک زدم کسی جواب نداد باشوهرم دعوا کردم مادرم خونمون بود دعوامون بالا گرفت مثل همیشه بهم توهین کرد زد تو دعوا ها همیشه منو مقصر میکنه درصورتی که اصلا مقصرنیستم یه بارنشد قبول کنه مقصره با اینکه من مقصر نیستم همیشه عذرخواهی میکنم که کش نده نمیدونم چیکارکنم باهاش درست بشه 7 سال دارم تحملش میکنم بگین چیکارکنم سه ماه هست تو اقدامم واسه بچه گفتم شاید بچه بیادخوب بشه ولی میترسم بدتربشه سرگردون موندم 

تا خوب نشده بچه نیار گیر میفتی اون طفل معصوم هم گناه داره

مشاوره برو

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج

حرفی نزنید که به دعوا کشیده بشه خوب . وقتی میدونید تو یه موقعیتی اگه چیزی بگید بهتون توهین میشه اون کارو نکنید. بابچه هم درست نمیشه اول زندگیتونو درس کنید بعد یه نفر دیگه رو وارد زندگی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حرفی نزنید که به دعوا کشیده بشه خوب . وقتی میدونید تو یه موقعیتی اگه چیزی بگید بهتون توهین میشه اون ...

نبخدا هیچی نگفتم نمیدونم ازکجا پربود رومن خالیش کرد 

نبخدا هیچی نگفتم نمیدونم ازکجا پربود رومن خالیش کرد 

اینجور مواقع که میبینید میخاد شروع کنه یا ازش فاصله بگیرید یا یه کاری بکنید که دوس داره یا چیزی نگید که کش پیدانکنه یه جوری باید قلقشو پیدا کنید دیگه