2733
2739
عنوان

خانومای امروزی بیایید

551 بازدید | 24 پست

دخترخالم 20 سالشه با یه پسر23 ساله دوست شده

تو یه شهر دانشجو هستن الان هرکدومشون برگشتن شهر خودشون هفته بعد دوباره برمی گردن اون شهر چون کلاساشون شروع میشه

اینا تازه دوست شدن و بعد دوستیشون هیچ قراری نذاشتن

اولین قرارشون به احتمال زیاد ولنتاین باشه

مطمئنه پسره کادو میخره

ولی دختر خالم میگه احساس خوبی ندارم بار اول به یه پسر کادو بدم پسره خیلی شوخ طبعه هی اذیتش میکنه برام کادو چی گرفتی و اینا

بتظرتون یه کادو کوچیک بگیره یا نه؟

اگه اره چی بگیره ک گرونم نباشه

من میگم نگیره یا اگه میگیره یه چیزه خنده دار مثلا یه جوراب پر شکلات کنه شکل قلب در بیاره چون پسره شوخ طبعه خوشش میاد 

از یه طرف اگه دختر خالم بگیره و پسر نگیره هم یکم ضایس هرچند میگه میدونم کادو میگیره

حالا شما بودین چیکار میکردید؟

دختر خالم نظراتونو میخونه 

پیشاپیش تشکر میکنه از کمکاتون

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به شخصه دوست ندارم بع پسر گل بدم نمیدونم چرا

شاید دختر خالت دوس داشته باشه😁

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
يه جعبه كادويى مخصوص ولنتاين با شكلات و عروسك كوچيك

ضایه نیست قرار اولشون کادو بده؟

2738

عزیزم بگیر ولی گرون نخره چون بار اول پر توقع میشه چون پسره شوخ طبعه دلیل نمیشه کادوشو خیلی جینگولیش کنه بلاخره مرده وچیزای سنگین بیشتر میپسندند.واسه اینکه مطمئن شه پسره کادو میده صبر ککه وقتی اون کادوشو داد دختر خاله شما کادوشو بده که ضایع نباشه.چون هنوز شناختا کامل نشده وهنوز تو مرحله کلاس گذاشتن ومهربون بازی هستن .

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
ضایه نیست قرار اولشون کادو بده؟

مگه باهم در ارتباط نيستن؟تلفن يا هرجور ديگه؟

به نظرم اگه دوستن ضايع نيست ولى اگه تازه ميخوان اشنا بشن باهم ضايع هست

اللهم صل على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ی جوراب شبیه جورابای رامبد جوان براش بخره خوشال میشه پسره😃

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بنظرم همون شکلات و اینا خوبه .نگه داره اگر پسر کادو داد بهش بده نداد هم بهش نده

یه جعبه شکلات؟؟؟

مگه باهم در ارتباط نيستن؟تلفن يا هرجور ديگه؟ به نظرم اگه دوستن ضايع نيست ولى اگه تازه ميخوان اشنا ب ...

دو هفتس دوستن ولی این اولین قرارشونه

2706