2733
2739

بچه ها کسی پاور بانک داره؟؟؟چ مدلیه؟ چقدر خریدین؟ راضی هستین؟

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

من تقزیبا یه سال پیش واسه شوهرم خریدم 280 تومن.از یه شرکتی که با اداره قرارداد دارن خریدم واوسه همین ارزون حساب کرد

20000 هیت اما مارکش یادم نیست الانم تو اداره ام وگرنه مارکشو می گفتم بهت

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تقزیبا یه سال پیش واسه شوهرم خریدم 280 تومن.از یه شرکتی که با اداره قرارداد دارن خریدم واوسه همین ...

ممنون عزیزم .منم واسه همسرم میخوام بگیرم ولی انقد مدلا زیاده موندم چکار کنم.

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728

مال ما LAMOX هست، خیلی خوبه ولی قیمتشو نمیدونم، چون به شوهرم کادو دادن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مال ما LAMOX هست، خیلی خوبه ولی قیمتشو نمیدونم، چون به شوهرم کادو دادن

چند امپره؟ تاچندساعته؟

چند امپره؟ تاچندساعته؟

۱۰۰۰۰

ولی راستش دقیق ساعت و ایناشو نمیدونم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
۱۰۰۰۰ ولی راستش دقیق ساعت و ایناشو نمیدونم

ممنون عزیزم😍

2738