2726
عنوان

لحظه طلاقم یادم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2355 بازدید | 66 پست
اره دوماه عقد بودیم ده ماه دنبال طلاق . برا دشمنمم نمیخوام این شرایط رو. احساس بی ارزشی میکنم.... مگ ...

اونو توی دلت بکش...سعی کن به خدا نزدیک بشی و عشق تو نثار خدا کنی....میبینی که چجوری فراموشش میکنی و دل زنده میشی.

لطفابرام ی صلوات بفرستید😢😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتارش یکم خوب بود یکم بد

میشه یکم توضیح بدی؟ آخه منم شرایطم مشابهته..نامزدم عروسی نمیگیره بهونه میاره..ولی رابطمون خوبه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728
چه مدته عقدی؟

یک سال و نیم..البته ۶ ماه پیش عروسبمون بود که دعوا انداختن بهم زدن..خانوادش از اونموقع میگن نمیخوایم ولی خودش میاد میره رفتارشم خوبه ولی عروسی خبری نیس طفره میره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
یک سال و نیم..البته ۶ ماه پیش عروسبمون بود که دعوا انداختن بهم زدن..خانوادش از اونموقع میگن نمیخوایم ...

من باهاشون مشکلی نداشتم اما اونها با من مشکل داشتن و همش حسادت میکردن. چون ما هم رابطمون بد نبود. خودش عصبی بود و پرخاشگر اما هیچ وقت از من عصبانی نمیشد همش خانوادش عصبانیش میکردن. به نظرم عجله نکن. یا به یک بزرگتر بگو با بزرگترهاش صحبت کنه زودتر تکلیفتون معلوم بشه. اما سعی کن زندگیتو حفظ کنی چون طلاق بده