2737
2734

سلام خانوما. من یه دختر 19 ماهه دارم. میخوام بیمه عمرش کنم. اما به نظر شما تو این شرایط اقتصادی که هر لجظه ارزش پولمون داره کم میشه بیمه عمر خوبه یا نه؟ میخوام بدونم سودش بر اساس نرخ تورم هست یا نه؟ مثلا 30 سال که بیمه پرداخت کنم بعد پول خوبی بهم می دن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزش داره یا نه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نکردم...حساب باز کردم از تولدش تا الان هرچی پول واسش اومده بود ریختم گاهی هم همینجوری شوهرم واسش میریزه....الان پسرم نزدیک سه سالش تو شهریور طلا گرمی ۲۹۶ بود رفتم با پولاش ک نزدیک ۲.۵ میلیون بود ی زنجیر اسپرت بی اجرت خریدم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بنظر من خوبه چون اولا آدمیزاد از دو دقیقه بعدشم خبر نداره دوما ماهی صد تومن پس انداز اجباری بهتر از خرج کردن کل درامد هست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
نه خوبیست بجاش سکه پس انداز کن براش

دردم یکی دو تا نیست که. من کارمندم. و کلا دارم خرج اقساط و زندگیمون رو من میدم. همسرم کار درست حسابی نداره. اگه ببینه که من پول دارم میخواد ازم بگیره. برا همین میخوام یه جایی پولم رو بند بندازم که نتونه برداره. 

2738

بیمه خیلی خوبه.شک نکن.براش حساب باز کن.من که خودم نمیتونستم پول جمع کنم.اینجوری برای پسرم ماهانه پول میریزم.من بیمه ایران باز کردم.چون مطمئن ترین بیمه هست و قدیمی ترین.سودش کمتره ولی اطمینانش بیشتره.تنها بیمه دولتی هم هست بقیه تقریبا خصوصی هستن.هر وقتم بخوای میتونی از رو پولت که زیاد شد وام بدون ضامن بگیری.یا ازش برداشت کنی بعدا بریزی دوباره.خدایی نکرده یه بیماری چیزی بگیرن بچه یا خود ادم هزینه های درمانش میدن.به نظر من خوبه

خوشحالی یعنی ....
2706