2703
2553

تاثیرش چطور بود رو خودتون یا بچه هاتون،ازکجا خریدین؟قیمتش چنده؟چه نوعیش خریدین؟

چقدر سوال پرسیدم،

دخترم سه سال وسه ماهشه همش یازده کبلوهه،همه نوع مولتی دادمش زیرنظردکترم بوده ورشد نکرده کلی آزمایش دادیم ،

حالا میخام سویق رو امتحان کنم شاید خواست خدا بود ورشد کرد بچه ام

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

من و شوهرم سویق گندم و جو میخوریم بسته ای پنج تومن 

شما فک کنم سویق گندم و سنجد برای دخترت خوب باشه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من و شوهرم سویق گندم و جو میخوریم بسته ای پنج تومن  شما فک کنم سویق گندم و سنجد برای دخترت خوب ...

چندگرمی پنج تومنه

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
چاق شدین؟خوب بوده؟

برای چاقی نمیخوردیم برای استخون بندی و بارداری میخوردیم ک خدایی خوب بود دوتا قاشق ناشتا اصن انگار ادم صبحونه کامل خورده😊

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2714

عزیزم وزنش خیلی کمه حتما دکتر ببر چکاپ کامل بده 

دخترمنم ۱۰ کیلو بود چکاپ دادیم تواز نشون دادکمخونی شدید و کمبود ویتامین دی داره بعد دکتر چندتا شربت و قطره داد الان وزنش نرمال شد

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
عزیزم من برای پسرپ ک ی سالو نیمشه از همون بچگی سویق کودک بهش میدم راضیم ی سویق رو براش خریدم پونزده ...

چطوری میدیش ؟برا نوزادم میشه استفاده کرد

قدش چنده دخترت؟

۹۲

عزیزم وزنش خیلی کمه حتما دکتر ببر چکاپ کامل بده  دخترمنم ۱۰ کیلو بود چکاپ دادیم تواز نشون دادک ...

دخترم زیرنظردکتر غددرشدومتابولیسم بدن بود ولی هیچ تغییری نکرد نواون چهارماه،آزمایش دادیم معلوم نشدازچیه

چطوری میدیش ؟برا نوزادم میشه استفاده کرد

اره طبق دستور طب اسلامی میشه

از همون شش ماهگیش با یکم ابجوشیده قاطی میکردم بش میدادم ک گفتن با شیرمادر هم میشه اما من چون خودم از این حرکت حالم بد میشد با اب میدادم

الان ک بزرگتر شده با بسکوییت مادر توی ابگرم حلش میکنم یا تنها با یکم عسل بهش میدم

برای سن دختر شماهم دوقاشق غذاخوری توی ی لیوان شیر حل کن بخوره(طبق دستور ایت الله تبریزیان برای پسرخواهرشوهرم ک سه سالشه)

2706