1232
1226

تاثیرش چطور بود رو خودتون یا بچه هاتون،ازکجا خریدین؟قیمتش چنده؟چه نوعیش خریدین؟

چقدر سوال پرسیدم،

دخترم سه سال وسه ماهشه همش یازده کبلوهه،همه نوع مولتی دادمش زیرنظردکترم بوده ورشد نکرده کلی آزمایش دادیم ،

حالا میخام سویق رو امتحان کنم شاید خواست خدا بود ورشد کرد بچه ام

میشه توجه کنییید خواهش میکنم ازتون ،مشکلی دارم که نیاز دارم به پول،برا امواتتون نماز وقرآن میخونم و روزه میگیرم،ممنون میشم اگرختم امواتتون رو به من بدید😭😭😭😭😭

من و شوهرم سویق گندم و جو میخوریم بسته ای پنج تومن 

شما فک کنم سویق گندم و سنجد برای دخترت خوب باشه 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من و شوهرم سویق گندم و جو میخوریم بسته ای پنج تومن  شما فک کنم سویق گندم و سنجد برای دخترت خوب ...

چندگرمی پنج تومنه

میشه توجه کنییید خواهش میکنم ازتون ،مشکلی دارم که نیاز دارم به پول،برا امواتتون نماز وقرآن میخونم و روزه میگیرم،ممنون میشم اگرختم امواتتون رو به من بدید😭😭😭😭😭
1156
چاق شدین؟خوب بوده؟

برای چاقی نمیخوردیم برای استخون بندی و بارداری میخوردیم ک خدایی خوب بود دوتا قاشق ناشتا اصن انگار ادم صبحونه کامل خورده😊

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

عزیزم وزنش خیلی کمه حتما دکتر ببر چکاپ کامل بده 

دخترمنم ۱۰ کیلو بود چکاپ دادیم تواز نشون دادکمخونی شدید و کمبود ویتامین دی داره بعد دکتر چندتا شربت و قطره داد الان وزنش نرمال شد

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
8
عزیزم من برای پسرپ ک ی سالو نیمشه از همون بچگی سویق کودک بهش میدم راضیم ی سویق رو براش خریدم پونزده ...

چطوری میدیش ؟برا نوزادم میشه استفاده کرد

قدش چنده دخترت؟

۹۲

عزیزم وزنش خیلی کمه حتما دکتر ببر چکاپ کامل بده  دخترمنم ۱۰ کیلو بود چکاپ دادیم تواز نشون دادک ...

دخترم زیرنظردکتر غددرشدومتابولیسم بدن بود ولی هیچ تغییری نکرد نواون چهارماه،آزمایش دادیم معلوم نشدازچیه

چطوری میدیش ؟برا نوزادم میشه استفاده کرد

اره طبق دستور طب اسلامی میشه

از همون شش ماهگیش با یکم ابجوشیده قاطی میکردم بش میدادم ک گفتن با شیرمادر هم میشه اما من چون خودم از این حرکت حالم بد میشد با اب میدادم

الان ک بزرگتر شده با بسکوییت مادر توی ابگرم حلش میکنم یا تنها با یکم عسل بهش میدم

برای سن دختر شماهم دوقاشق غذاخوری توی ی لیوان شیر حل کن بخوره(طبق دستور ایت الله تبریزیان برای پسرخواهرشوهرم ک سه سالشه)

1167
اره طبق دستور طب اسلامی میشه از همون شش ماهگیش با یکم ابجوشیده قاطی میکردم بش میدادم ک گفتن با شیرم ...

پسرخواهرشوهرتون برا کمبود وزن بود؟وزنش خوب شد؟

چقدرطولمیکشه تقریبا تاثیرش رو بببنی

سویق کودک دارن مخلوط همه سویقاس واسه بچه خییلی خوبه  سویق سنجدم هست که واسه استخون بندی خوبه

شماهم استفاده کردین؟؟

پسرخواهرشوهرتون برا کمبود وزن بود؟وزنش خوب شد؟ چقدرطولمیکشه تقریبا تاثیرش رو بببنی

اره خیلی لاغر بود الان ی چندماهی هست شروع کرده استخون بندیش محکم تر شده ضعف بدنیش کم شده داره قوت میگیره کم کم

اره خیلی لاغر بود الان ی چندماهی هست شروع کرده استخون بندیش محکم تر شده ضعف بدنیش کم شده داره قوت می ...

عزیزم چه نوع سویقی گرفته براش؟ 

من ی دختر ۹ ساله و پسر ۴ ساله دارم هردوشون از ی نوع میتونن بخورن؟

شهید بهشتی : پاسداران آگاهانه انتخاب می کنند، شجاعانه میجنگند ، غریبانه زندگی می کنند ، مظلومانه شهید می شوند و بی شرمانه مورد توهین قرار میگیرند. 
عزیزم چه نوع سویقی گرفته براش؟  من ی دختر ۹ ساله و پسر ۴ ساله دارم هردوشون از ی نوع میتونن بخو ...

اره عزیزم میتونن

ببین سویق کودک رو بگیر برای دوتاشون برای هرکدومشون روزی دو قاشق غذاخوری توی شیر بریز بده بخورن

خیلی براشون خوبه

الان میذارم محتویات سکیق کودکو

1220