2726
عنوان

چرا شوهرم..‌‌‌‌.... 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 19 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر بهش تذکر بده تا عادت کنه چون زبانش نمیچرخه سخته براش شما مدام بگو دوستت دارم تا به گوشش عادی ...

درک نمیکنم چرا تا وقتی که بله عروس خانم رو نگرفتن زبونشون میچرخه که عاشقتم. دوستت دارم و سینه چاکتم و و به طرق مختلف عشق و علاقشونو نشون میدن اونوقت کسی یادشون داده که چه جوری دم به دقیقه اس ام اس و زنگهای شبانه و باز عاشقانه ها....... ولی چرا وقتی که ....شون از پل عبور کرد الزایمر میگیرن و زبونشون نمیچرخه که به خانم زندگیشون بگن که چقدر دوستش دارن و عاشقش هستن؟

ببخشین اعصابم خرد بود...

2728
درک نمیکنم چرا تا وقتی که بله عروس خانم رو نگرفتن زبونشون میچرخه که عاشقتم. دوستت دارم و سینه چاکتم ...

درکت میکنم که چی میگی و چقدر ناراحتی از این موضول ولی فراموش نکن محبت اقایون ختم میشه به رابطه زناشویی یعنی حق محبت و تمام کردن به نظر خودشون و اگر زنشون اونی نباشه تو رابطه متقابلا میگه زنم که اصلا دوسم نداره . ولی زن دوست داشتن و گفتمان و تکرار دوستت دارمها می دونه . یه کتاب بهت معرفی میکنم بخونش زندگیت از این رو به اون رو میشه من خودم به مدت همسرم از جلو چشمام افتاده بود وقتی کتاب و خوندم و دونستم چقدر دنیای مرد ها با زنها فرق داره کلا دیدم برگشت و به راهکارهای کتاب عمل کردم واقعا تاثیرشو تو زندگیم تو رفتار همسرم و خودم دیدم

کتاب چراغ دل شوهر رو روشن کن  از آلن کریدمن

وگه همسرتم اهل مطالعه س اینو بگیر واسش

کتاب چراغ دل زنت و روشن کن از آلن کریدمن

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄