2726
عنوان

چرا شوهرم..‌‌‌‌.... 🙄

404 بازدید | 19 پست

ازاونایی که نمیتونه دوست داشنشو نشون بده وبگه منم ازاوناییم که هرلحظه باید بهم گف دوست دارم .فقددوست داشتنشو وقتی نشون میده که دعوامون میشه 

یبارگفدم ما خیلی باهم نمیسازیم تفاهم نداریم جداشیم اومد دم خونمون هی زنگ زد که بیا بیرون رفدیم پارک‌کلی گریه کردکه دوست دارم 

میدونم دوسم داره ولی به گفتنش نیازدارم دوس دارم یهو بگه دوست دارم هییی

💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهش بگو خوب. بگو دوس دارم بگی دوسم داری لذت میبرم بیشتر عاشقت میشم و ازین حرفا 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

ببین اول تو بهش بگو‌دوسش داری

انقد تاثیر داره مردا زود یادمیگیرن

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

اینقدر بهش تذکر بده تا عادت کنه چون زبانش نمیچرخه سخته براش شما مدام بگو دوستت دارم تا به گوشش عادی بشه و تکرار کنه . همه مرد ها که همه چیز و اموزش ندیدن باید یکی یادشون بده

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

ای جوون عزیزم مردان کلا همینن دوس داشتنو زورشون میاد ب زبون بیارن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706