1147
44

این یک بخش از هدیه ی تولد همسرمه

هنوز کامل نشده...

شما هم اگر ایده یا عکسی دارید یا کاری ک خودتون کردید بگید از هم ایده بگیریم😍

عکس تو پست اول نمیاد اصلا

عکسها زیادن میذارم زود

کو

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!       وزن شروع 63 🙈60وزن هدف اول 55👸💪وزن هدف دوم 50😎وزن هدف نهایی 45😍😍من مبتونم😉😉

کو

نیس

کجاس

😄

درسته که هیچوقت تفاوت بین کازینو و دیسکو و کاباره رو نفهمیدم،بجاش خارجیا هم عمراً اگه تفاوت مسجد و حسینیه و مهدیه  رو بفهمن.....این به اون در! و من الله توفیق !!!!!😂‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌          تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 😭 ترکوندم ولی خودمم نمیدونم چراااا 😭

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157

اکه عکس خودتم میزاری لشکر کشی کنم 😁😁

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1125
اکه عکس خودتم میزاری لشکر کشی کنم 😁😁

😂😂

درسته که هیچوقت تفاوت بین کازینو و دیسکو و کاباره رو نفهمیدم،بجاش خارجیا هم عمراً اگه تفاوت مسجد و حسینیه و مهدیه  رو بفهمن.....این به اون در! و من الله توفیق !!!!!😂‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌          تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 😭 ترکوندم ولی خودمم نمیدونم چراااا 😭

چه همسرای باذوقی دارین😂😂

یکسال زور زدیم ، با این و اون دعوا کردیم ، نفرت ورزیدیم و کینه به دل گرفتیم ، حالا در آستانه ی سال نو بیایم کینه ها رو بریزیم دور؟😐😐.......اُسکلیم آیا؟😑😑😑😑
584

کاکتوس منو تگ‌ نکن خودم اینجام 😅 ✋✋✋

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆
خابم میاد بدووووووو

سلام😐

یکسال زور زدیم ، با این و اون دعوا کردیم ، نفرت ورزیدیم و کینه به دل گرفتیم ، حالا در آستانه ی سال نو بیایم کینه ها رو بریزیم دور؟😐😐.......اُسکلیم آیا؟😑😑😑😑

من شوهرم زیاد جریمه میشه همیشم حرص میخوره😆

منم ی کاغذ اندازه برگه جریمه پیدا کردم روش نوشتم اندفعه دیگه حریمه نشدی ، فقط خواستم یادآوری کنم چقدر دوست دارم...گذاشتم زیر برف پاک کن..😉😊

برگه رو ک خوند زیر چشمی نگام کرد،خیلی قشنگ بود لبخندش اون لحظه😍

کارساده و بنظر مسخره ای میاد ولی اون لحظه خیلی بهمون چسبید😊

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
1170