2726

خیلی وقت ها  و توی خیلی از تاپیک ها ، همه مون پیشنهاد دادیم ب استارتر  ک ؛ حتما پیش مشاور برن !!

ولی  مشاوری ک دلسوز باشه ... عاقل و با تجربه باشه ..  نه کسیکه  خیلی راحت  تو دهن طرفین میذاره ک ؛ 

اگر سازش ندارید ، خب  وقت همو نگیرید و جدا شید !!😳

یا مشاور میگه ؛  برو مشکل همسرتو  با خانوادش در میون بذار  تا  بچه شونو  جمع کنن !!🤔😑😐

آخه بی انصاف !!!!!  اگر این دختر و پسر  می خواستن پای خانواده ها رو وسط بکشن  ک چرا  پاشدن اومدن پیش تو ؟؟؟  هزینه ی ویزیت فلان قدری شما  مونده بود  تو گلوشون ؟؟؟؟

یا اگر می خواستن  جدا شن  ک الان دادگاه خانواده بودن  و  این طوری دست و پا نمی زدن تا هر طور شده   زندگی شونو  بسازن !!!!!!

تو هر صنفی  آدم خوب و بد هست 

تو هر شغلی آدم متعهد و مسئول  و  آدم بی تفاوت و بی انصاف هست

ولی انصافا ، آدمها انتظار ندارن ب راحتی  رای ب طلاق  رو  از زبون یه مشاور یا روان شناس  بشنون .....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اگر تجربه ای دارید  بگید بچه ها ...

اصلا بگید موافقید  یا مخالف ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم وقت مشاور دارم ۲ دلم برم یا نرم نمیخوام نسخه طلاق بده بهم

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
من معتقدم هرکس خودش باید از پس مشکلش بربیاد کسی نمیتونه به کسی کمک کنه غیر از قضاوت های بیجا  ح ...

آفرین !

منم قبول دارم

ولی بعد از کلی کش و قوس  آدمها  شاید ب این مرحله برسن ک  عمیقا متوجه شن  فقط خودشونن ک باید ب خودشون و زندگی شون کمک کنن  ولی دختر و پسری ک بی تجربه ست  رو  باید راهنمایی ش کرد  نه همون اول کار  تو دهنش بذاری ک جدا شو 😓

یه بار من با یه مرکز مشاوره که مربوط به بهزیستی هست و رایگانه تماس گرفتم در مورد پسرم مشاوره بگیرم. 

فرمودند گاهی تو اتاق تنها حبسش کن!

کلا من تو حیرت موندم از این راه حل بی نظیرش!!!!

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706