2733
2734

سلام دوستان،پسرم۱۵ماه وسیزده روزشه،راه نمیره همنان چهاردست وپامیره😢انقدربردمش دکتردرنهایت امروزگفت دیگه نیارش اگه تادوسالگی راه نرفت بیارش تابررسی های تکمیلی روش انجام بشه😢حالامشکل منه اینه،حدودا ده روزدیگه بچه جاریم بدنیامیادوماسه ماهه که خونه پدرشوهرم نرفتیم واینکه دوتاازجاریام سه تابچه دارن که همسن پسرمن وخیلی وقته راه میرن ودوتاتوفامیل نزدیک مون بچه هست که ازپسرم خیلی گوچیکترن اوناهم راه میرن 😔حالاقراره یه طایفه آدم روتومجلس جاریم ببینم ،فکرکنیدبچه هایی که باهم بازی میکنن وپسرمن همچنان چهاردست وپامیره😭وفضولایی که یادرگوش هم پچ پچ میکنن یامستقیم میپرسن چرا بچت راه نمیره،دیگه جاریهای زبون درازومادرشوهرم هیچ😢باتوجه به اینکه خیلی وقته نرفتیم وجای خالیه من تواون مجلس خاله زنک خیلی توچشمه واینکه پسرم ممکنه عیدهم راه نره ومن مجبورم باهمه روبروشم،چیکارکنم برم یانرم؟اگه برم چه برخوردی داشته باشم؟چطورآرامشم روحفظ کنم؟

الله اکبر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بگو توخونوادتون ارثیه دیر راه رفتن و هیچ مشکلی نداره..

دختر خواهر خودم ۱۸ ماهگی راه رفت...توام همینو بگو..بگو ارثیه دیر راه میره اگه گفتن ببرش دکتر بگو چرا الکی بچمو ببرم دکتر هر بچه ای یه جوره.

قاصدک وای به من همه از خویش مرا میرانند همه دیوانه و دیوانه ترم میخوانند...

پسرت رو لخت کن بزار تو آفتاب تو خونه 

که استخوناش سفت بشه 

احتمالا تا اون موقع راه میره 

اگه هم راه نرفت اصلاااا خودتو نباز 

هر کی هرچی گفت با لبخند بگو دکترش گفته طبیعیه و بچه ها همه مث هم نیستن و تمام

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706