2726
عنوان

کیا با پلی کیستیک آیوآی موفق داشتند

1023 بازدید | 20 پست

سلام 17سالمه وسه ساله اقدامم تخمدان پلی کیستیک دارم والان ده روزه آیوآی کردم کمرم درد می‌کند میشه راهنمایی کنیدمنفی میشه یا مثبت 

منم چهار روزه ای یو ای کردم منم کمر درد دارم با گاهی دل درد کاش جفتمون مامان بشیم هرچند من امیدی ندارم زیاد ..چون دکتر موقع تزریق نصف نمونه همسرم رو ریخت بیرون 

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چهار روزه ای یو ای کردم منم کمر درد دارم با گاهی دل درد کاش جفتمون مامان بشیم هرچند من امیدی ندا ...

الهی که باهم این ماه خبر بارداریمونو تو تاپیک بنویسم راستی میشه بگی مشکلت چی بوده

2728
سلام من آز منفی شد خیلی ناراحتم شوهرم میگه باید این ماه دوباره آیوآی کنیم خیلی میترسم انگار از همه ج ...

عزیزم منم همش درد پریودی دارم خیلی ناامیدم..انشاا ماه دیگه جفتمون باردار بشیم

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

هفده 😓اونوخ من 24 سالمه تاپیک زدم برا بچه دارشدنم .. یکی اومد گفت الان خیلی زوده براد  😒

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
واااااا چرا برا پايكيست اي يو اي كنيد اخه؟؟؟؟؟؟

برا تنبلی هم ای یو ای میکنن

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ای یو ای بعد روز ۱۴ ام معلوم میشه شاید مثبته و زود از دادی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706