2737
2734

سلام من فردا وارد ۳۳ هفته میشم دو روزه کمر و بالای واژنم درد میکنه امروزم رفتم بهداشت گفت همه چی خوبه استرس و نگرانی داره منو میکشه😣😣😣😣😣😣😣

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درداطبیعی من ۳۵ زایمان کردم چیزی نیس بسپرخدا

یا خدا.فدات بشم هر چی خدا بخواد.تا الان خوب بودم دو روزه اینطوری شدم وقتی تو ماشین میشینم خیلی اذیت میشم😣

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
2728
من ک خیلی وقته دارم  ولی بهم پرولوتون زدن واسه جلوگیری زودرس الان هفته 33 و 5 روزم

منم قرص ایزوپرین میخورم ولی استرس دارم.بسلامتی زایمان کنی

منم کمر دردام شروع شده

و اینکه نی نی تکوناش شدید باشه دلدرد پریود میگیرم😥

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
منم کمر دردام شروع شده و اینکه نی نی تکوناش شدید باشه دلدرد پریود میگیرم😥

تیکرمون با همه.طبیعی هستین یا سزارین؟

منم کمر دردام شروع شده و اینکه نی نی تکوناش شدید باشه دلدرد پریود میگیرم😥

منم بعضی وقتا با تکوناش واقعا دردم میگیره

2738
تیکرمون با همه.طبیعی هستین یا سزارین؟

چ جالب☺

تا سونو ۲۸ هفته ک همه چی زایمان  طبیعی رو نشان میداد

فردا هم میرم سونو

هر چی میرم جلوتر ترسم برا طبیعی بیشتر میشه

نمیدونم چیکار کنم

تو شهرمونم سزارین نمیکنن

نمیدونم خودمو تو عمل انجام شده ی طبیعی قرار بدم یا ن

😕😕😕😬😥😥😥

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
منم بعضی وقتا با تکوناش واقعا دردم میگیره

من ک دیشب اینجور شدم

با تکونش یدفه اشک امد تو چشم

چون هم ب مثانه ام فشار اورد هم دلدرد پریود گرفتم😬

ولی در عین حال خوشحال بودم چون داشتم نشان باباش میدادم😍😍😍

قربونش بشم الهی😍