2737
2734

من همونی ام که امضام این بود خدایا منکه بچه میبینم با حسرت اه میکشم منکه هروز تصور میکنم تو خونه چهار دستو پا راه میره و قربون صدقش میرم ، منکه شبا خوابشو میبینم میفهمم صبح خواب بوده تا شب اشک میریزم ، منکه لباسشو میزارم رو قلبم گریه میکنم ... اخدشم گفته بودم شوهرم موهاش سفید شده خدا امتحان بسه و این چیزا....

حالا کی منو میشناسه کی نمیشناسی شیدا جوان این تاپیکو زد بامزه بود بنظرم گفتم منم بزنم . 

اهان و سوالم ..بچه ها کسی از مرکز نا باروری رویان اطلاع داره ؟چقد میشه هزینه کلیش و هر اطلاع دیگه ای دارید بدید من چیزی نمیدونم ممنون میشم..

کی منو میشناسه 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
با این سن خودت و شوهرت انقدر عجله داری دختر؟؟؟ پس من چی بگم که هشت ساله ازدواج کردم و هنوز دونفریم

ماهم ۴ساله ازدواج کردیم از اولم جلوگیری نداشتیم حتی یبار میخواستیم از اولشم ..خودتم منتظری درک میکنی ادم بخوادو نشه ینی چی . شوهرمم ترکه بچه دوست خیلی طفلی

2706