2726

سلام، يكي از من خواسته اين سوالو از وكيل براش بپرسم ولي وكيلي كه ميشناسم تا جواب بده دير ميشه، يكي از اشناهاي من دبي زندگي ميكنه، زنش دو ساله بچرو برداشته و برگشته ايران، الان درخواست مهريه داده، و دادگاهم حكم اجبار به پرداخت داده و مرد هم درخواست اعسار هنوز نداده، اين اقا حالا راست و دروغش پاي خودش ادعا ميكنه ي خونه اي رو توي ايران به اسم زنش كرده به جاي مهريه، ولي سندي نداره كه به اين منظور بوده، حالا ميخواد مهريه رو پرداخت نكنه( كه البته به نظر من در هر صورت حق زنشه) اما در هر صورت نميتونه پرداخت كنه، سوالش اينه كه اگر توي دادگاه خودش يا كسي از طرفش شركت نكنه، چه الان كه بحث مهريه هست چه بعد كه زنش درخواست طلاق بده، حكم جلبش رو ميتونن ببرن دبي و اونو زنداني كنن يا نه؟ كلا اگر شركت نكنه چه اتفاقي ميافته براش؟ در هر صورت زن ميتونه در صورتيكه شوهر توي دادگاه حاظر نشه طلاق بگيره بعد ي مدت؟ اينو ميدونم كه واسه مهريه تا ابد حكمش سر جاشه اما نميدونم كه خارج از ايرانم ميتونن بگيرنش يا نه. ممنون ميشم اگر تجربه اي دارين بگين واسه خودمم جالب شد بدونم 

فک کنم تا ۱۱۴ تا رو میندازن زندان.

زندان انداختنش كه قطعيه چون شرايطي داره كه حتي ي دونه هم نميتونه پرداخت كنه، ولي ميخوام بدونم از اونجايي كه ايران اقامت نداره ميتونن حكمو ببرن كشور ديگه اونجا دستگيرش كنن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728