2726
عنوان

خانوما چرا نوزادم نصف شبا بیدار میشه دیگه نمیخوابه؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 30 پست
😂😂😂😂😂😂جونم بخورمش. عزیزم نوزاد چون بیشتر مواقع خوابه تنظیم خواب درستی نداره. تو میاونی هر وقت ...

یه دختر ۴ سال و ۵ ماهه دارم اونو چکار کنم ، نمیتونم روزا بخوابم

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیدار میشه چکار میکنه نینیت؟

مگه نوزادا نمیخوابن؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
خب اخه نوزاد رو که نمیشه به زور بیدار نگه داشت، گریه میکنه

نکن اینکارو. این خانم یا هنوز  مادر نشده یا وقتی بچه دار شده خیلیها کمکش کردن. بزار به همین روال بمونه عزیزم. شما میتونی خوابتو باهاش تنظیم کنی. و هر وقت خوابید تو هم بخوابی. وگرنه داغون میشی گلم

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2728
خب اخه نوزاد رو که نمیشه به زور بیدار نگه داشت، گریه میکنه

من اینجوری خواب بچمو تنظیم کردم الانم با اینکه نزدیک سه ماهشه اگر زیاد بخوابه شب دیر خوابش میبره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
عصر نزار بخوابه اگگه سر شب بخوابه اینجوری میشه ولی اگه از ساعت 7 نخوابه شب میخوابه

نوزاد دوماه و نیمه ست نمیتونم بزور بیدار نگه ش دارم😐

نکن اینکارو. این خانم یا هنوز  مادر نشده یا وقتی بچه دار شده خیلیها کمکش کردن. بزار به همین روا ...

اتفاقا تازه مادر شدم کمک هم نداشتم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
اخی عزیزم شاید جاییش درد میکنه؟ البته تا زیر 2ماه خوابشون تنظیم نیست .واینکه همه جارو تاریک کن وسکوت ...

بله شیرم کافیه

یه دختر ۴ سال و ۵ ماهه دارم اونو چکار کنم ، نمیتونم روزا بخوابم

جوووونم. کارت که خیلی سخت شده. الهی من دورشون بگردم. میتونی خواب دخترتو تنظیم کنی. صبح ها سعی کن بیدارش کنی. ظهر ها هم بهش دوغ بده. ماست بده. بزار تا میتونه شیطنت کنه تا انرژیش تخلیه بشه

اتفاقا تازه مادر شدم کمک هم نداشتم

کارت کاملا اشتباهه. بعدط دختر شما از چهل روز گذشته. این خانم میگه که بچه اش نوزاده. بعد هم بچه باید خواب کافی داشته باشه. مطمئن باش عوارض پیدا میکنه. دور از جونش. انشالله که تنش سالم باشه. ولی هیچوقت بزور بیدار نگه اش ندار

کارت کاملا اشتباهه. بعدط دختر شما از چهل روز گذشته. این خانم میگه که بچه اش نوزاده. بعد هم بچه باید ...

به زور بیدار نگهش نمیدارم چون اصلا نمیشه، یجوری میخوابونمش که 7شب به بعد بیدار باشه حتما

جوووونم. کارت که خیلی سخت شده. الهی من دورشون بگردم. میتونی خواب دخترتو تنظیم کنی. صبح ها سعی کن بید ...

خدا نکنه عزیزم، خدا نگه دار عزیزانت باشه، ممنونم، از راهنماییتون

2706