2726

واى من ٥ ماهه ازدواج كردم اگه يادش بره واقعا تو ذوقم ميخوره

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش برای شخص من

سالگرد عقد  جذاب تر و بیشتر دوسش دارم 

در حد  یه برنامه ی خوش گذرونی دوتایی  هم بهش نگاه می کنم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

هیچ مهم نیس کیک گرفتیم و یه شام دو نفره و دور دور رفتیم خیلیم خوش گذشت

اضلا از جشن و مهمون و...خوشم نمیاد مخصوصا تو مناسبتا مث تولد و ....

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

شاید باورت نشه اما من همیشه یادم میره سالگرد ازدواجمون، بااینکه عاشق شوهرمم ها ولی اینجوریم دیگ، همیشه اون میاد تبریک میگه من یادم میوفته، ب نظرم نباید زیاد رو این چیزها حساس بود، کسی بخاطر مشغله یا مثل من حواس پرتی یادش رفت دلیل بر نبود عشق نیست

وای ما که چهارشنبه هفته قبل بود سالگردمون جوری همسرم سورپرایزم کرد هنوز تو شوکم.اومد خونه و کلی فیلم بازی کرد که شام بریم بیرون‌ نگو با مامانم اینا هماهنگ کرده بود و قبلش اونجا بوده خودش و کلی تدارک دیده بود و میز چیده بود و کیک و شمع و کادو....منو با بهونه ای برد خونه مامانم اینا.گفت اول بریم اونجا بعد شام میریم بیرون یهو وقتی رفتم تو چراغها خاموش بود و مامانم اینا اومدن جلو و تبریک و.... شمعا رو میز شکل قلب چیده بود واقعا غافلگیر شدم.الان ۶ ساله ازدواج کردیم ششمین سالگرد ازدواجمون بود همیشه  خودمون دو نفری بودیم و منو سورپرایز میکرد این دفعه خیلی سورپرایز شدم واقعا تا حالا نشده که سالگرد و تولد و ولنتاین و روز زن هیچکدوم تو ۶ سال یادش نرفته و همیشه واسم‌کادو گرفته و سورپرایزم‌کرده.ایشالله واسه همه از این لحظه های خوب باشه😍

2706