2737
2734
عنوان

کلایه های مادر شوهر

275 بازدید | 27 پست

مادر شوهرم هفته ای ی بار زنک میزنه ومیره رواعصابم

واقعا از ذستش خسته شدم به نظرتون چکار کنم وقتی شوهرم خونه نیست زنگ نزنه اخه من اصلا خوشم باهاش حرف بزنم

بعضياتون چقد با نفرت حرف ميزنين😐

حتي اگه انقد بددد باشه هم نذار نفرت انقد توو وجودت رخنه كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی میگه که اعصابت بهم میریزه؟

من مادر شوهر ندارم کلا اصلا تجربه ندارم

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2738

من اگه یه روز نرم و اونم نیاد سر بزنه بهم طلبکار میشم و کلی غر میزنم که چرا سر نزدین بهم شاید مریض باشم بیاین ببینین مردم یا زندم کلا مادرشوهریم در حد خودم😅😅😅😅😅😅😅

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
بعضياتون چقد با نفرت حرف ميزنين😐 حتي اگه انقد بددد باشه هم نذار نفرت انقد توو وجودت رخنه كنه

متنفرررررررم ازش با اینکه در ظاهر با  هم خوبیم از چشمم افتاده حسابی نمک نشناس

متنفرررررررم ازش با اینکه در ظاهر با  هم خوبیم از چشمم افتاده حسابی نمک نشناس

تنفر يه احساسه 

ولي اگه كل وجودتو بگيره از خودت يه ادم نفرت انگيز ميسازه نبايد اينجوري بشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مادرشوهر تو خوبه این مادرشوهر مارموز من از دری دیگه وارد میشه مثلا میگه بیا سربزن بهم افسردگی میگیری بعد الزایمر اگه نیای بعضی وقتا احساس میکنم میخوا انگ مریضی بم بچسبونه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2706